HRAČKY VYROBENÉ V EURÓPE,
látkové plienky, prírodná kozmetika..

Vyberte svoju menu

BabyBjörn Adaptér na WC White Bright Red

Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Dodanie: 5-7 pracovných dní od objednávky

bez DPH: 24,21 € s DPH: 29,05 €
ALEBO

Krátky popis

Adaptér na WC BabyBjörn robí chodenie na záchod Vášmu dieťatku o trochu jednoduchšie. Mäkké ergonomické línie bez ostrých hrán sú pohodlné a umožnia dieťatku sedieť správnym spôsobom.

Upozornenie: Pomôžte dieťatku vysadnúť na toaletu a zosadnúť z nej, kým nie ste si istí, že dokáže bezpečne usadnúť samo.

Rozmery: 29 x 9 x 36 cm

BabyBjörn Adaptér na WC White Bright Red

Dvojitým klikom sa obrazok zobrazi celý

Zmenšiť
Zväčšiť

Viac pohľadov

Adaptér na WC BabyBjörn je ľahko prispôsobiteľný na záchodovú dosku. Všetko, čo musíte urobiť, je nastaviť adaptér na WC tak, aby zodpovedal rozmerom Vašej toalety a pevne držal na mieste. Akonáhle adaptér na WC nastavíte po prvý raz, môžu si ho deti nasadiť samé, keď idú na toaletu. Adaptér ma praktickú rukoväť, za ktorú ho možno povesiť.

Vek
Doporučujeme od 2 rokov.

Jednoduchá údržba

Omývateľný tekúcou vodou.

Materiál

Adaptér BabyBjörn je vyrobený z polypropylénu (PP).
Plast je certifikovaný ako bezpečný pre potraviny a je v súlade s bezpečnostnými normami pre plasty a to tak v Európe (EHS) ako i USA (FDA). Tento produkt je bez obsahu PVC a neobsahuje ani žiadny bisfenol A (BPA), ftaláty, kadmium, olovo, bróm alebo chlór. Navyše, je to recyklovateľný plast.

Varianty

Adaptér možno zakúpiť v bielom prevedení s červeným alebo čiernym okrajom.

BABYBJÖRN je švédskou rodinnou firmou, ktorá vyrába produkty najvyššej kvality a bezpečnosti pre malé deti do 3 rokov na celom svete. Filozofiou firmy je, aby rodičia nemuseli kupovať množstvo produktov pre deti, ale radšej iba tých niekoľko málo, ktoré skutočne fungujú. Jednoducho povedané, chcú, aby ich produkty boli najlepšie a najbezpečnejšie na trhu.

Švédska bezpečnost, kvalita a dizajn

  • Švédsky dizajn. Kombinácia funkčnosti a príťažlivého vzhľadu.
  • Dôkladnosť. Cesta od nápadu k hotovému výrobku je veľmi dlhá. Iba vývoj taniera a lyžice, napríklad, trval celé štyri roky.
  • Snaha o dokonalosť. BabyBjörn nosiče, lehátka, nočníky, cestovné postieľky a ďalšie produkty jednoducho musia byť najlepšie na trhu.
  • Bezpečnosť. Bezpečnosť vášho dieťaťa je prioritou pre BabyBjörn. Zodpovedný prístup k bezpečnosti je i dôsledkom toho, že vývojári vyrastali vo švédskej spoločnosti.
  • Všetky produkty boli a sú vyvíjané v intenzívnej spolupráci s poprednými svetovými pediatrami, priemyselnými návrhármi a rodičmi s malými deťmi.
  • Všetky BabyBjörn produkty sú kontrolované nezávislými skúšobnými ústavmi.
  • Všetky výrobky sa môžu používať dlhé roky a dediť z dieťaťa na dieťa.


Bezpečný textil

Keď si vyberiete produkt značky BabyBjörn, môžete si byť istí, že každá látka, ktorá prichádza do styku s dieťaťom, je šetrná k jeho pokožke a je bezpečné ju žuvať a cmúľať. Väčšina nosičov je vyrobených zo 60% bavlny a 40% polyesteru, niektoré nosiče (Carrier Original) sú vyrobené zo 100% bavlny.

Všetky BabyBjörn textílie, ktoré prídu do kontaktu s detskou pokožkou boli testované a schválené v súlade s  Oeko-Tex Standard 100, class 1. Táto kategória sa skladá z detských produktov, ktoré spĺňajú najprísnejšie požiadavky s ohľadom na ľudskú ekológiu, čo znamená, že textílie neobsahujú zdraviu nebezpečné látky a alergény.

Oeko-Tex Standard 100 Global Organic Textile Standard

Výrobky v organickej rade sú zároveň v súlade s požiadavkami GOTS (Global Organic Textile Standard) čo znamená, že 95% použitej bavlny bolo pestovanej organicky. GOTS taktiež  reguluje používanie chemických látok v celom výrobnom procese:

- Textílie musia pozostávať minimálne z 95% organicky pestovanej bavlny.
- Pri výrobnom procese nesmú byť použité toxické ťažké kovy, formaldehyd a geneticky modifikované vlákna.
- Žiadne chemické pesticídy nie sú povolené.
- Bielenie chlórom je zakázané.

Bezpečný plast

- Plastové výrobky BabyBjörn sú bez obsahu bisfenolu A (BPA). BPA je priemyselná chemikália používaná hlavne pri výrobe polykarbonátových plastov. Polykarbonátový plast nie je použitý v žiadnom z výrobkov BabyBjörn.
- BabyBjörn nepoužíva PVC.
- BabyBjörn nepoužíva chemické prísady, ako je kadmium, olovo, bisfenol A, ftaláty, bróm alebo chlór.
- Kuchynská rada bola zároveň certifikovaná ako bezpečná pre potraviny a je v súlade s bezpečnostnými normami plastov a to tak v  Európe (ECC) ako aj v USA (FDA).
- Väčšina plastov použitých v rade kuchynských a toaletných výrobkov je vyrobená z polypropylénu (PP) a termoplastového elastomeru (TPE). Plasty sú certifikované ako bezpečné pre styk s potravinami a spĺňajú bezpečnostné  predpisy v Európe (EHS) a USA (FDA).
- BabyBjörn tanierik má na dne označenie # 7: # 7 je klasifikácia plastu použitého pre vnútornú časť taniera a označuje ABS plast (akrylonitril-butadién-styrén).
- Všetky BabyBjörn plasty sú recyklovateľné.

Ďalšie informácie

Kód BBJ60-058024A
Krajina pôvodu Švédsko
Značka BabyBjörn
Výrobca BabyBjörn AB
Materiál polypropylén PP
Rozmery 29 x 9 x 36 cm, 400g
Pre zobrazenie všetkých produktov značky , kliknite prosim na obrázok loga výrobcu:

Možno Vás budú zaujímať nasledovné produkty

BabyBjörn stúpadlo Safe Step Grey šedé

BabyBjörn stúpadlo Safe Step Grey šedé

bez DPH: 15,04 € s DPH: 18,05 €
BabyBjörn Adaptér na WC White Black

BabyBjörn Adaptér na WC White Black

bez DPH: 24,21 € s DPH: 29,05 €
BabyBjörn stúpadlo Safe Step Ocean Blue modré

BabyBjörn stúpadlo Safe Step Ocean Blue modré

bez DPH: 15,04 € s DPH: 18,05 €
BabyBjörn nočník Smart Potty Pink

BabyBjörn nočník Smart Potty Pink

bez DPH: 16,88 € s DPH: 20,25 €