HRAČKY VYROBENÉ V EURÓPE,
látkové plienky, prírodná kozmetika..

Vyberte svoju menu

Petitcollin Bábika Marie-Françoise Biarritz, 40cm

Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Dodanie: 4 - 6 týždňov od objednávky

bez DPH: 62,49 € s DPH: 74,99 €
ALEBO

Krátky popis

Klasická bábika z dielne Petitcollin.

Výška: 40cm
Kolekcia: Marie-Françoise Originale
Materiál: plast, vinyl (hlava) + PE (telo a končatiny)
Odporučený vek: 5+
Vyrobená v Európe

Petitcollin Bábika Marie-Françoise Biarritz, 40cm

Dvojitým klikom sa obrazok zobrazi celý

Zmenšiť
Zväčšiť

Viac pohľadov

Petitcollin katalóg 2017

Pre objednávky novej kolekcie 2017 nás prosím kontaktujte až začiatkom leta 2017. Podrobnejšie viď na stránkach dolu.

Klasická kolekcia Petitcollin - Polyetylénové bábiky s vinylovou hlavičkou

Klasická kolekcia Petitcollin zahŕňa niekoľko typov bábik, všetky z nich sú vyrábané vo Francúzsku. Odlišujú sa veľkosťou a materiálom (vinyl a/alebo polyetylén). Tu predstavené modely Françoise, Marie Françoise a Francette majú vinylovú hlavičku a polyetylénové telíčko. Petitcollin používa veľmi jemný vinyl, príjemný na dotyk. Nemá žiadnu extra silnú rušivú vôňu. Je to plast, na ktorý sme zvyknutí pri bábikách.

Polyetylén, z ktorého majú bábiky vyrobené telíčko (trup, končatiny), je pre naše končiny nezvyčajný plast pri výrobe bábik, aj keď sa s ním stretávame bežne pri iných produktoch, napr. hračkách do vody alebo miskách v kuchyni. Polyetylén od Petitcollin tiež veľmi pekne jemne opracovaný, matný, krémový, miestami však treba počítať s jemne poznateľnými spojovacími čiarami, keďže časti tela - končatiny a trup sú vyrobené v dvoch kusoch a potom spojené dokopy.

Bábiky sú nazvané podľa šatočiek. V poslednom roku Petitcollin trochu obmedzil rozmanitosť kolekcií svojich klasických bábik a sústredil sa viac na výrobu bábik Sylvie Natterer. Každej zo svojich bábik však doprial 1-2 novinky.

Marie Françoise, 40cm (vinyl + PE, žmurkajúce očká)

40cm stojaca bábika.  Asi najpopulárnejšia z tejto kolekcie klasických Petitcollin bábik. Je vyrobená z dvoch druhov plastu, hlavičku má z vinylu, telíčko a končatiny z polyetylénu. Je vidno jemnú spojovaciu čiaru, ako jej končatiny boli vyrobené v dvoch častiach a spojené dokopy. Má dlhé zakorenené vlásky a zavieracie očká. Petitcollin každý rok vydá 2-3 nové modely Marie Françoise.

Francette, 40cm (vinyl + PE, vsadené očká)

40cm stojaca bábika. Materiálovo identická s Marie Françoise, vinylová hlavička a polyetylénové telíčko s tým rozdielom, že Francette má vsadené očká a nie žmurkajúce (spinkajúce). Modelom pre bábiku bola Francette zrodená v novembri 1958 na stránkach francúzskeho ženského magazínu Mode & Travaux. Novinkou 2017 je bábika s blond vláskami Marceau. V ponuke až do vypredania zostáva Červená čiapočka od návrhárky Nathalie Lété.

Françoise, 40cm (vinyl + PE, maľované očká)

Pôvodná Françoise bábika sa vyrábala iba pre zberateľov. Dlho nebola vyrobené až do roku 2016, keď Petitcollin vyrobil Françoise bábiku vhodnú i pre deti. Je nazvana Fraçoise Segur. Françoise je vyrobená tradične vo Francúzsku priamo v továrni Petitcollin v Etain. Bábika je ľahučká v porovnaní s dnešnými bábikami, keďže jej telíčko a končatiny sú vyrobené z polyetylénu. Je vidno jemnú spojovaciu čiaru, ako jej končatiny boli vyrobené v dvoch častiach a spojené dokopy. Hlavu má z vinylu, vlasy maľované tmavoblond/svetlohnedé a jej tvárička je ručne maľovaná s modrými očami. Françoise Segur je limitovaná číslovaná edícia.

Oblečenie

Oblečenie bábik je vyrábané v Španielsku a Tunise, botičky v Číne. V prípade, že si želáte pre svoju bábiku doobjednať oblečenie, ktoré nemáme v ponuke, prosím napíšte katalógové číslo do poznámky v košíku, pokúsime sa Vám vyhovieť.

Upozornenie: Výbavička a oblečenie pre jednotlivé bábiky môžu podliehať drobným zmenám v priebehu celého roka.

Ďalšie informácie

Kód PE284005
EAN 3523192840058
Krajina pôvodu Francúzsko
Značka Petitcollin
Výrobca Jouets Petitcollin
Veľkosť 40cm
Farba vlasov blond
Typ vlasov zakorenené
Farba očí hnedé
Typ očí zavieracie/spinkajúce
Kolekcia bábik Marie-Françoise Originale
Typ bábiky kolektorská bábika, stojaca bábika
Materiál vinyl/polyetylén
Vyrába sa od roku 2015
Vek 5 rokov +

Petitcollin katalóg 2017

Dostupnosť produktov:

Skladom: okamžite k odoslaniu

Nie je skladom: Bábiky z kolekcií 2016 a staršie 4-6 týždňov od objednávky (najviac 1x mesačne). Upozorňujeme, že nová kolekcia 2017 nebude k dispozícii skôr ako v máji/začiatkom leta 2017.

Na objednávku: Šatočky výlučne na objednávku niekoľkokrát ročne v závislosti od objednávok bábik. Za trpezlivosť a pochopenie ďakujeme.

Pre objednávky z kolekcie 2017 sa informujte prosím až koncom mája/začiatkom leta 2017. Dovážame bábiky priamo od francúzskeho výrobcu a ich dostupnosť nevieme v žiadnom prípade urýchliť.
Ďakujeme za pochopenie.

V prípade záujmu o doplnky (šatočky, topánočky) k bábikám, ktoré nie sú v našej ponuke nám pokojne napíšte. Informujeme sa u výrobcu. Aby sme sa vyhli omylom, prosím riaďte sa katalógovým číslom (viď vyššie katalóg).

Pre zobrazenie všetkých produktov značky Petitcollin, kliknite prosim na obrázok loga výrobcu:

Možno Vás budú zaujímať nasledovné produkty

Petitcollin Sandálky, 39/40/44/48cm biele

Petitcollin Sandálky, 39/40/44/48cm biele

bez DPH: 8,33 € s DPH: 9,99 €
Petitcollin Baleríny, 39/40/44/48 ružové s kvetinkou

Petitcollin Baleríny, 39/40/44/48 ružové s kvetinkou

bez DPH: 8,33 € s DPH: 9,99 €
Petitcollin Pančuchy, 39/40 silonové

Petitcollin Pančuchy, 39/40 silonové

bez DPH: 3,33 € s DPH: 3,99 €
Petitcollin Šatočky Malakoff, 39/40cm

Petitcollin Šatočky Malakoff, 39/40cm

bez DPH: 24,99 € s DPH: 29,99 €