HRAČKY VYROBENÉ V EURÓPE,
látkové plienky, prírodná kozmetika..

Vyberte svoju menu

Suncoat Lak na nechty na vodnej báze Long Lasting Rose, 11ml

Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Dodanie: 10-14 pracovných dní od objednávky

bez DPH: 8,33 € s DPH: 9,99 €
ALEBO

Krátky popis

Lak na nechty na báze vody. Bez chemických rozpúšťadiel. Z dlhotrvácnej Long Lasting série.

Bez toxických výparov.
Nevysušuje nechty.
S minerálnymi a prírodnými pigmentami.

Suncoat Lak na nechty na vodnej báze Long Lasting Rose, 11ml

Dvojitým klikom sa obrazok zobrazi celý

Zmenšiť
Zväčšiť

Viac pohľadov

Prvý lak na vodnej báze, bez zápachu, odlúpiteľný, prírodná farba a minerálne pigmenty namiesto syntetiky. Lak obsahuje 70% vody a je bez obsahu akýchkoľvek chemických rozpúšťadiel (toluén, acetáty či formaldehyd).

Lak na nechty od Suncoat:

- je priateľský k životnému prostrediu
- nevysušuje nechty
- je bez zápachu
- nie je horľavý
- obsahuje iba prírodné a minerálne pigmenty

Aplikácia:

1. Pred použitím by mali byť vaše nechty čisté, suché a odmastené. Vyčistite si nechty mydlom a vodou a pred použitím laku neaplikujte krém na ruky.
2. Vzhľadom k tomu, že lak nechty nevysušuje, nepotrebujete podklad.
3. Aby Vám lak čo najdlhšie vydržal naneste ho vo viacerých tenučkých vrstvách, najtenších, ako sa len dá. Odporúčame dve až viac vrstiev pre komplexný, dlhotrvácny povlak. Každý náter nechajte zaschnúť minimálne 30 sekúnd než budete aplikovať ďalšiu vrstvu.
4. V prípade, že je lak na nechty príliš hustý, pridajte jednu-dve kvapky vody a pretrepte pred použitím.
5. Následná aplikácia priesvitného laku Clear Top Coat predĺži životnosť nosenia laku o dva až tri dni.
6. V prvých hodinách po aplikácii neponárajte ruky do vody na dlhšiu dobu. Normálne sprchovanie alebo umývanie rúk je možné hodinu po aplikácii. Je potrebné vyhnúť sa kontaktu s veľmi horúcou vodou po dobu 4 hodín po aplikácii laku.
7. Lak na nechty odstráňte po týždni, aby sa zabránilo usadeniu pigmentov na nechet (veľké percento laku je voda - voda sa vyparuje). Na odlakovanie použite Suncoat odlakovač na nechty. Prípadne môžete tiež nechty ponoriť na 2 minúty do horúcej vody a odlúpiť lak od okrajov.
8. Po otvorení spotrebujte do jedného roka. Skladujte na chladnom, suchom mieste a držte mimo dosahu detí.

(V) Farba je vegan, neobsahuje carmine (červený pigment získavaný z hmyzu).

Ďalšie informácie

Kód SUNC-Ros
EAN 855172000088
Krajina pôvodu Kanada
Značka Suncoat
Výrobca Suncoat Products Inc.
Veľkosť balenia 11ml
Typ produktu kozmetika Nechty - lak
Vlastnosti kozmetiky bez parfému
Ingredients INCI (CFTA) Aqua (water, ~65% in formula), acrylate copolymer / styrene-acrylate copolymer (~28% in formula)
Other ingredients (all under 4%): propylene glycol n-butyl ether, dipropylene glycol dibenzoate.
Pigments/colorant: may contain [+/-] mica (CI 77019), titanium dioxide (CI 77891), ferric ferrocyanide, iron oxide (CI 77491, CI 77492, CI 77499), chromium oxide (CI 77288), carmine (CI 75470)

Podrobnejšie informácie:

VYČISTITE SI NECHTY:

Pred aplikáciou lakov na vodnej báze sa uistite, že Vaše nechty sú suché, bez telového mlieka a mastnoty či oleja. Umyte si ruky vodou a mydlom. Olej a telové mlieko odpudzujú vodu a môžu výrazne ovplyvniť životnosť lakov

Základný náter nie je potrebný, keďže laky na vodnej báze nezaťažujú Vaše nechty.

Pre dlhotrvajúci efekt použite viac tenkých vrstiev, aby ste zabránili štiepeniu. Natierajte ľahko a rovnomerne. Pre hladkú povrchovú úpravu nechajte lak vyschnúť medzi vrstvami - 30 sekúnd a viac v závislosti na vlhkosti a teplote miestnosti. Zvyčajne stačia 2 vrstvy. Po vyschnutí získa lak viac na rovnomernosti a sýtosti.

Môžete pridať jednu alebo dve kvapky vody do fľašky, ak je lak príliš hustý. Pred použitím dobre pretrepte. Nepridávajte priveľa vody naraz, pretože môže dôjsť k separácii farieb.

Suncoat Crystal Clear Top Coat (color ID # 23): sa používa pre väčšiu odolnosť voči štiepeniu a navyše pridáva Vašej manikúre profesionálny vzhľad. Takisto zvyšuje výdrž laku o 2-3 dni.

Počas prvých niekoľkých hodín po aplikácii sa vyhnite horúcej vode. Normálne sprchovanie a umývanie riadu je zvyčajne v poriadku po jednej hodine, ak lak nie je poškriabený. V ideálnom prípade nepoužívajte veľmi horúcu vodu na svoje nechty počas prvých 4 hodín po aplikácii. Hoci suchý na dotyk, lak ešte stále tvrdne zasychá po celý deň - prípadne noc v prípade aplikácie vo večerných hodinách. Ideálny čas na lakovanie nechtov je pred spaním.

Intenzita farby:

Niektoré farby nemusia byť tak intenzívne, ako vyzerajú v fľaši. To je čiastočne preto, lebo sú použité prírodné pigmenty, miesto syntetických FD&S farbív. Aplikujte minimálne 2 tenké vrstvy a ak potrebujete posilniť farbu, pridajte ďalšie vrstvy. Zvyčajne nie je sú potrebné viac ako 4 vrstvy dokopy. Upozorňujeme, že farba po vyschnutí môže mať mierne iný odtieň ako pri natieraní, keďže schnutím získava na väčšej sýtosti a rovnomernosti.

Lak na nechty na vodnej báze bol formulovaný tak, aby dobre priľnul k nechtovému lôžku. Ak zostane na nechtoch dlhšiu dobu, môže vyžadovať viac úsilia na odstránenie.

Francúzska manikúra: Použite Pearl White (# 01) a francúzsky Pink (# 12). Pre Vegan verziu francúzskej manikúry použite Pearl White (# 01) a Innocent Nude (# 27).

Ostránenie lakov na nechty: Laky na nechty odstraňujte minimálne raz týždenne. Upozorňujeme, že konvenčné odlakovače nefungujú na laky na vodnej báze.

1. Pomocou odlakovača

Priložte dobre namočený tampón k lakom na nechty najmenej na 2 minúty, pre dobré preniknutie a zmäkčenie laku. Potom pošúchajte pre úplné odstránenie. Zvyčajne jeden dobre namočený tampón stačí na vyčistenie všetkých Vašich nechtov, keďže tekutina sa vyparuje pomali. Zopakujte v prípade potreby. Umyte si ruky s mydlom a vodou.

Ekologické postupy a jemnejšie výrobky vyžadujú niekedy viac času a trpezlivosti, kým sa ich naučíte používať

2. Odlakovanie bez odlakovača

Pre slabé a poškodené nechty odporúčame použiť odlakovač. Pri zdravých nechtoch postačí namočiť nechty na 2 minúty do horúcej vody (vynikajúce skúsenosti sú s odstránením laku v sprche či vo vani pri kúpaní drievkom). Ak ste si ponechali laky dlhšie ako 2 týždne bude odstránenie laku ťažšie, v takom prípade odporúčame nechať nechty odrásť.

SKLADOVANIE:

Po otvorení spotrebujte do 24 mesiacov.
Uchovávajte na chladnom a suchom mieste, mimo dosahu detí.
Nevystavujte fľašku na nechty mrazom.
Skladujte v interiéri pri stálej teplote. Nenechávajte laky v aute vo veľmi horúcom alebo chladnom počasí.

Pre zobrazenie všetkých produktov značky , kliknite prosim na obrázok loga výrobcu: