HRAČKY VYROBENÉ V EURÓPE,
látkové plienky, prírodná kozmetika..

Vyberte svoju menu

Zdravá láhev Náhradná zátka na Zdravú fľašu

Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Dostupnosť: Skladom

Krátky popis

Pre prípad potreby farebného odlíšenia fľašiek, alebo pre prípad, keď detské zúbky zdeformujú zátku natoľko, že už nedokáže Zdravú fľašu spoľahlivo utesniť, si môžete objednať i samostatnú zátku. Vyhnete sa tak nákupu celej novej fľaše.

Výhodou je možnosť takto farebne odlíšiť fľaše súrodencov, kamarátov a spoluhráčov v tíme. Na výber 15 farieb.

* Požadované polia

bez DPH: 0,42 € s DPH: 0,50 €

Zdravá láhev Náhradná zátka na Zdravú fľašu

Dvojitým klikom sa obrazok zobrazi celý

Zmenšiť
Zväčšiť

Viac pohľadov

Certifikát: Institut pro testování a certifikaci, a. s. Zlín

Návod na výmenu zátky / hubice v Zdravej fľaši
Zátka poskytuje praktický OPEN/CLOSE systém. Zátku v pozícii OPEN ťahom celkom vytiahneme a vymeníme za novú.

Ďalšie informácie

Kód RBM-VPZ
Krajina pôvodu Česká republika
Značka Zdravá láhev
Výrobca R&B Mědílek spol. s r.o.
Materiál polypropylén PP
Rozmery cca 2x2x3cm, 4g
Certifikát Institut pro testování a certifikaci, a. s. Zlín

Rozmery:
Priemer všetkých veľkostí Zdravej fľaše je zhodný (75 mm). Výška Zdravej fľaše je 0,5l - 185 mm, 0,7l  - 230 mm, 1,0l - 305 mm.

Náhradné diely sú totožné pre všetky veľkosti Zdravej fľaše (0,5l, 0,7l i 1l):
* Viečko - Pri bežnom používaní je Zdravá fľaša veľmi odolná a bude Vám slúžiť niekoľko rokov. Pre prípad náhodného poškodenia viečka si môžete v našom e-shope zakpiť náhradné kompletné viečko v rôznych farebných prevedeniach. Komplet obsahuje viečko, zátku a tesniaci "O" krúžok.
* Zátka - Pre prípad, že by ostré detské zúbky zdeformovali zátku natoľko, že už nedokáže Zdravú fľašu spoľahlivo utesniť, si môžete objednať i samostatnú zátku. Vyhnete sa tak nákupu celej novej fľaše. Výhodou je možnosť takto farebne odlíšiť fľaše súrodencov, kamarátov, kamarátiek.
* Hubica - Hubicou môžete nahradiť zátku pre prípad, že Vy alebo Vaše dieťa aktívne športuje napr. hokej. Nemusí si počas tréningu alebo zápasu dať dolu ochrannú masku a napriek tomu sa môže napiť.
* Tesniaci krúžok - Dlhodobé používanie Zdravej fľaše môže viesť k miernemu opotrebovaniu pružné tesniaceho "O" krúžku na viečku fľaše. Riešením je možnosť objednať si náhradné tesnenie, a tým vrátiť fľaši jej pôvodnú funkčnosť.

Príslušenstvo:
* Termoobal - Slúži nielen pre uchovanie teploty nápoja, ale taktiež ako ochrana samotnej fľaše napr pred nárazmi či mechanickým poškodením. Odolný neoprénový termoobal s vynikajúcimi izolačnými vlastnosťami. V zimě udrží nápoj teplý, v lete chladný a osviežujúci. Má lepené švy. nízku hmotnosť, protišmykové dno, praktickú karabinu na zavesenie (napr. na batoh), ľahko sa otvára (zips na zadnej strane) a udržuje (bežným ručným praním).
* Nová hygienická krytka vyvinutá firmou FreeWater. Je vhodná na všetky veľkosti obľúbenej zdravej fľaše českej firmy R&B.

Atesty

Zdravá fľaša splňuje najnovšie požiadavky na zdravotnú nezávadnosť výrobkov určených pre styk s potravinami v rámci platnej legislatívy:
* Vyhláška Ministerstva zdravotnictví č. 38/2001 Sb. zo dňa 19. januára 2001 o hygienických požiadavkoch na výrobky určené pre styk s potravinami a pokrmami v znení neskorších predpisov.
* Nariadenie Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1935/2004 ze dne 27. októbra 2004 o materiáloch a predmetoch určených pre styk s potravinami v znení neskorších predpisov.
* Nariadenie komisie (EU) č. 10/2011 zo dňa 14. januára 2011 o materiáloch a predmetoch z plastov určených pre styk s potravinami v znení neskorších predpisov.

Zdravá fľaša bola testovaná
* Institut pro testování a certifikaci, a.s. Zlín, Atest č. 472104756
* Institut pro testování a certifikaci, a.s. Zlín, Zkušební protokol č. 412103535 (NOVÝ z 28.2.2012)

Prehlásenie o zhode

Pre zobrazenie všetkých produktov značky , kliknite prosim na obrázok loga výrobcu: