HRAČKY VYROBENÉ V EURÓPE,
látkové plienky, prírodná kozmetika..

Vyberte svoju menu

Zdravá láhev Zdravá fľaša 0,5l - Krtko a nohavičky zelená + náhradná zátka

Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Dostupnosť: Skladom

Množstvo: 1

Bežná cena: 6,59 €

Špeciálna cena: bez DPH: 1,67 € s DPH: 2,00 €

ALEBO

Krátky popis

* Unikátny český výrobok
* Vyrobený z materiálu vyvinutého špeciálne pre lekárske a farmaceutické účely
* Bez plesní, zápachu, ftalátov, zmäkčovadiel, Bisfenolu A
* Vhodná pre nápoje až do 100°C
* Jednoduchá údržba, možno umývať v umývačke riadu
* Atestovaná pre použitie v mikrovlnnej trúbe
* Atestovaná na vyváranie (podobne ako dojčenské fľaše)
* Plne recyklovateľná, ekologicky šetrná
* Určená všetkým bez rozdielu (deťom, ženám, mužom, seniorom ...)

LIMITOVANÁ EDÍCIA

Balenie obsahuje 1 kus náhradnej zátky zdarma.

Zdravá láhev Zdravá fľaša 0,5l - Krtko a nohavičky zelená + náhradná zátka

Dvojitým klikom sa obrazok zobrazi celý

Zmenšiť
Zväčšiť

Viac pohľadov

Certifikát: Institut pro testování a certifikaci, a. s. Zlín

Materiál:

*Nová generácia Zdravej fľaše je vyrobená z polypropylénu špeciálne vyvinutého pre lekárske a farmeceutické účely a splňuje najnovšie celosvetové požiadavky na kvalitu a zdravotnú nezávadnosť. Tento materiál sa využiva napr. pri vnútrotelných aplikáciách u pacientov, na jednotkách intenzívnej starostlivosti a všade tam, kde sú najvyššie nároky na bezpečnosť ľudského zdravia.
* Bez pliesní, zápachu, ftalátov, zmäkčovadiel, BPA. Zdravá fľaša nepojíma pachy, netvoria sa v nej plesne, je vhodná pre všetky typy nápojov bez obmedzenia.

Údržba a použitie:

* Zdravá fľaša je určená pre nápoje až do 100°C. Zdravú fľašu je možné vyvárať podobne ako kojenecké fľaše (teplota 100°C po dobu 5 minut) alebo v nej ohriať nápoj v mikrovlnnej trúbe (výkon 900W po dobu 2 minut). Do Zdravej fľaše môžete naliať nápoj o teplote max. 100°C a následne ho skladovať pri teplote do 40°C po dobu do 24 hod.
* Má ľahkú údržbu vďaka širokému otvoru pre plnenie a čistenie. Je možné opakovane ju umývať v umývačke riadu (skladovať otvorene). Zdravá fľaša má uzamykateľné viečko s open/close systémom a tesniaci krúžok, ktorý zabraňuje nechcenému úniku nápoja. Výhodou je nízká hmotnosť a ľahká obsluha - ocenia ju predovšetkým deti, seniori a zdravotne postihnutí.

Ekologická a úsporná

Zdravá fľaša je plne recyklovateľná a pri jej výrobe nie sú používané látky zaťažujúce životné prostredie. Pri bežnom používaní ju stačí vypláchnuť teplou pitnou vodou a nechať vysušiť. Má viacnásobné využitie – opakovaným plnením šetríme životné prostredie, peniaze (nekupujeme balené nápoje pre jednorázovú spotrebu) a svoje zdravie (vieme, čo pijeme my i naše deti).
* Zakúpením príslušenstva a náhradných dielov možno predĺžiť životnosť Zdravej fľaše.

Ďalšie informácie

Kód RBM-KRNO03
Krajina pôvodu Česká republika
Značka Zdravá láhev
Výrobca R&B Mědílek spol. s r.o.
Materiál polypropylén PP
Rozmery 75x185mm
Farba žltá
Certifikát Institut pro testování a certifikaci, a. s. Zlín

Rozmery:
Priemer všetkých veľkostí Zdravej fľaše je zhodný (75 mm). Výška Zdravej fľaše je 0,5l - 185 mm, 0,7l  - 230 mm, 1,0l - 305 mm.

Náhradné diely sú totožné pre všetky veľkosti Zdravej fľaše (0,5l, 0,7l i 1l):
* Viečko - Pri bežnom používaní je Zdravá fľaša veľmi odolná a bude Vám slúžiť niekoľko rokov. Pre prípad náhodného poškodenia viečka si môžete v našom e-shope zakpiť náhradné kompletné viečko v rôznych farebných prevedeniach. Komplet obsahuje viečko, zátku a tesniaci "O" krúžok.
* Zátka - Pre prípad, že by ostré detské zúbky zdeformovali zátku natoľko, že už nedokáže Zdravú fľašu spoľahlivo utesniť, si môžete objednať i samostatnú zátku. Vyhnete sa tak nákupu celej novej fľaše. Výhodou je možnosť takto farebne odlíšiť fľaše súrodencov, kamarátov, kamarátiek.
* Hubica - Hubicou môžete nahradiť zátku pre prípad, že Vy alebo Vaše dieťa aktívne športuje napr. hokej. Nemusí si počas tréningu alebo zápasu dať dolu ochrannú masku a napriek tomu sa môže napiť.
* Tesniaci krúžok - Dlhodobé používanie Zdravej fľaše môže viesť k miernemu opotrebovaniu pružné tesniaceho "O" krúžku na viečku fľaše. Riešením je možnosť objednať si náhradné tesnenie, a tým vrátiť fľaši jej pôvodnú funkčnosť.

Príslušenstvo:
* Termoobal - Slúži nielen pre uchovanie teploty nápoja, ale taktiež ako ochrana samotnej fľaše napr pred nárazmi či mechanickým poškodením. Odolný neoprénový termoobal s vynikajúcimi izolačnými vlastnosťami. V zimě udrží nápoj teplý, v lete chladný a osviežujúci. Má lepené švy. nízku hmotnosť, protišmykové dno, praktickú karabinu na zavesenie (napr. na batoh), ľahko sa otvára (zips na zadnej strane) a udržuje (bežným ručným praním).
* Nová hygienická krytka vyvinutá firmou FreeWater. Je vhodná na všetky veľkosti obľúbenej zdravej fľaše českej firmy R&B.

Atesty

Zdravá fľaša splňuje najnovšie požiadavky na zdravotnú nezávadnosť výrobkov určených pre styk s potravinami v rámci platnej legislatívy:
* Vyhláška Ministerstva zdravotnictví č. 38/2001 Sb. zo dňa 19. januára 2001 o hygienických požiadavkoch na výrobky určené pre styk s potravinami a pokrmami v znení neskorších predpisov.
* Nariadenie Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1935/2004 ze dne 27. októbra 2004 o materiáloch a predmetoch určených pre styk s potravinami v znení neskorších predpisov.
* Nariadenie komisie (EU) č. 10/2011 zo dňa 14. januára 2011 o materiáloch a predmetoch z plastov určených pre styk s potravinami v znení neskorších predpisov.

Zdravá fľaša bola testovaná
* Institut pro testování a certifikaci, a.s. Zlín, Atest č. 472104756
* Institut pro testování a certifikaci, a.s. Zlín, Zkušební protokol č. 412103535 (NOVÝ z 28.2.2012)

Prehlásenie o zhode

Pre zobrazenie všetkých produktov značky , kliknite prosim na obrázok loga výrobcu:

Možno Vás budú zaujímať nasledovné produkty

Zdravá láhev Náhradná zátka na Zdravú fľašu

Zdravá láhev Náhradná zátka na Zdravú fľašu

bez DPH: 0,42 € s DPH: 0,50 €
Zdravá láhev Tesniaci O krúžok

Zdravá láhev Tesniaci O krúžok

bez DPH: 0,42 € s DPH: 0,50 €
Zdravá láhev Hubica na Zdravú fľašu

Zdravá láhev Hubica na Zdravú fľašu

bez DPH: 0,42 € s DPH: 0,50 €