HRAČKY VYROBENÉ V EURÓPE,
látkové plienky, prírodná kozmetika..

Vyberte svoju menu

Biopark Cosmetics Neem prášok, 100g

Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Dodanie: 10-14 pracovných dní od objednávky

bez DPH: 4,92 € s DPH: 5,90 €
ALEBO

Krátky popis

Posilňuje vlasy a problematickú pokožku prirodzeným spôsobom

Účinný proti akné
Ideálny pre použitie aj pre alergikov
Zmierňuje dermatitídu v plienkovej oblasti
Účinný proti lupinám

Biopark Cosmetics Neem prášok, 100g

Dvojitým klikom sa obrazok zobrazi celý

Zmenšiť
Zväčšiť

Viac pohľadov

Neem prášok sa získava z uzemnených, sušených listov indického stromu Neem. Je zelenej farby s jemnou bylinnou vôňou. Používa sa ako prírodný deodorant, keďže má antiseptické a protiplesňové vlastnosti. Je tiež účinný voči hmyzu (najmä všiam) a voči lupinám.

Neem prášok je prírodný vlasový kondicionér a ideálny pre starostlivosť o problematickú pleť. Je výborný pre pleť trpiacu akné, vyrážkami, alergiami, vyrážkami z tepla alebo z plienok. V Indii sa používajú všetky časti stromu (semená, listy, kvety, kôra) na výrobu rôznych liečivých prípravkov a Neem vetvičky sa používajú na čistenie zubov. Táto prax je pravdepodobne jedna z najstarších a najúčinnejších foriem starostlivosti o chrup. Strom je tiež známy ako "Nebeský strom", "Liečivý strom", "Prírodná drogéria" a "Dedinská lekáreň".

Návod na použitie:
Starostlivosť o vlasy: Miešajte Neem prášok s vodou až kým nebudete spokojní s hustotou pasty. Aplikujte na čisté vlasy a vmasírujte do pokožky hlavy. Nechajte na vlasoch po dobu najmenej 20 minút alebo 1 hodinu pre intenzívnejšiu starostlivosť. Opláchnite vodou.
Starostlivosť o tvár: Zmiešajte Neem prášok (cca 10g) s teplou vodou alebo kvetinovou vodou a vytvorte pastu. Použite čerstvú zmes na vyčistenú pleť. Pre veľmi citlivú pleť môžete kombinovať 10% Neem prášku a 90% bieleho alebo zeleného íľu pred zmiešaním s vodou. Ponechajte po dobu 15 minút, opláchnite vodou. Potom hydratujte pleť tonerom alebo kvetinovou vodou a naneste hydratačný krém alebo olej.

Ďalšie informácie

Kód BPC51192
EAN 3830066651192
Krajina pôvodu India
Značka Biopark Cosmetics
Výrobca ZIN d.o.o., Grosuplje, Slovenia, EU
Veľkosť balenia 100g
Druh pleti Pre každý typ pleti, Mastná & nečistá pleť, Jemná & alergická pleť, Poškodená pokožka
Typ vlasov Všetky typy, Proti lupinám, Jemné a citlivé vlasy
Vlastnosti kozmetiky vegan
Ingredients INCI (CFTA) Azahrichta Indica

V našom sortimente Biopark Cosmetics nájdete čisté nosné oleje, hydrosoly, íly, rastlinné maslá, balzamy na pery, éterické oleje, ... všetko úplne prírodné a väčšinou bio.

Všetky kozmetické výrobky Biopark Cosmetics sú certifikovane bio alebo 100% prírodné.

Produkty Biopark Cosmetics sú prírodné nielen zvnútra, ale i zvonka. Všetky fľaše Biopark Cosmetics sú vyrábané z bioplastu na báze cukrovej trstiny, to platí o fľašiach pre oleje a kvetinové vody (biele a modré) ako i Bugsi repelent (zelené).

Pre zobrazenie všetkých produktov značky , kliknite prosim na obrázok loga výrobcu: