HRAČKY VYROBENÉ V EURÓPE,
látkové plienky, prírodná kozmetika..

Vyberte svoju menu

Biopark Cosmetics Shikakai prášok, 100g

Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Dodanie: 10-14 pracovných dní od objednávky

bez DPH: 4,92 € s DPH: 5,90 €
ALEBO

Krátky popis

Starostlivosť o riedke vlasy a vlasy s lupinami.

Zmierňuje svrbivú pokožku hlavy.
Nahrádza šampón a kondicionér.
Poskytuje hodvábny lesk a objem

Biopark Cosmetics Shikakai prášok, 100g

Dvojitým klikom sa obrazok zobrazi celý

Zmenšiť
Zväčšiť

Viac pohľadov

Certifikát: Institute Kon-Cert Natural Cosmetics

Rastlinný prášok sa skladá z uzemnených a sušených strukov, listov a kôry Shikakai kríka. Má hnedú farbu a drevitú vôňu. Má dobré čistiace schopnosti, obzvlášť vhodné na starostlivosť o vlasy. Vlasy sú po umytí pevné, lesklé a čisté.

Shikakai prášok je vynikajúci pre vlasy suché, vlasy lámavé, slabé vlasy, jemné vlasy, vlasy bez života, riedke vlasy a vlasy náchylné na tvorbu lupín. Neodporúčame používať na vlasy odfarbené, veľmi svetlé blond a vlasy výrazne mastné. Prášok jemne farbí do hneda.

Shikakai posilňuje vlasové korienky, podporuje zdravý rast vlasov a zaisťuje hodvábny pocit. Je skvelý pre starostlivosť o svrbivú pokožku hlavy alebo lupiny, zatiaľ čo upokojuje a ochladzuje pokožku hlavy. Pretože zabraňuje adhézii vlasových vlákien, zvyšuje objem vlasov a chráni vlasy pred vonkajšími účinkami, takže vlasy sú zvládnuteľnejšie. Má prirodzene nízke pH, je veľmi jemné a neodstraňuje prírodný tuk zvnútra vlasoov. Vyživuje vlasy, takže nie je nutné použitie kondicionéra.

Návod na použitie: Zmiešajte prášok Shikakai s prevarenou vodou, kým nebudete spokojní s hustotou pasty. Na stredne dlhé vlasy postačia 2 polievkové lyžice Shikakai prášku. Nechajte odstáť 20 minút. Aplikujte na vlasy a vmasírujte dobre do pokoožky. Nechajte pôsobiť 20-30 minút. Opláchnite vodou, nie je potrebný šampón. Používajte ho raz týždenne pre zdravé a živé vlasy. Pre ešte lepšie výsledky zmiešajte Shikakai, Aritha a Amla prášok.

Vyhnite sa kontaktu s očami a ústami, v prípade zasiahnutia vypláchnite čistou vodou.

Upozornenie. Nepoužívajte kovovú misku na miešanie rastlinných práškov, farieb alebo íľov. Mohlo by to viesť k reakciám medzi kovovým povrchom a prírodnými látkami. Vždy používajte drevené, sklenené alebo keramické misky a lyžice.

Ďalšie informácie

Kód BPC51185
EAN 3830066651185
Krajina pôvodu India
Značka Biopark Cosmetics
Výrobca ZIN d.o.o., Grosuplje, Slovenia, EU
Veľkosť balenia 100g
Typ vlasov Jemné a citlivé vlasy, Vypadávanie vlasov
Vôňa Bez parfému
Vlastnosti kozmetiky bez gluténu, bez laktózy, bez parfému, vegan
Ingredients INCI (CFTA) Acacia Concina
Certifikát Institute Kon-Cert Natural Cosmetics

V našom sortimente Biopark Cosmetics nájdete čisté nosné oleje, hydrosoly, íly, rastlinné maslá, balzamy na pery, éterické oleje, ... všetko úplne prírodné a väčšinou bio.

Všetky kozmetické výrobky Biopark Cosmetics sú certifikovane bio alebo 100% prírodné.

Produkty Biopark Cosmetics sú prírodné nielen zvnútra, ale i zvonka. Všetky fľaše Biopark Cosmetics sú vyrábané z bioplastu na báze cukrovej trstiny, to platí o fľašiach pre oleje a kvetinové vody (biele a modré) ako i Bugsi repelent (zelené).

Pre zobrazenie všetkých produktov značky , kliknite prosim na obrázok loga výrobcu: