HRAČKY VYROBENÉ V EURÓPE,
látkové plienky, prírodná kozmetika..

Vyberte svoju menu

Ceeda Cavity Autobus

Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Dostupnosť: Nie je na sklade

Bežná cena: 17,15 €

Špeciálna cena: bez DPH: 4,17 € s DPH: 5,00 €

Krátky popis

Drevený model autobusu z čias 1. republiky. Hračka s nádherne rozpracovanými detailami a krásny doplnok k stavebnici či dekorácia do vitríny. Vyrobené z kvalitného bukového dreva, teda niečo vydrží. Ak by sa predsa stala nehoda, dá sa ľahko zlepiť. Cena je za 1ks.

Rozmer: 210 x 90 x 90 mm

Ceeda Cavity Autobus

Dvojitým klikom sa obrazok zobrazi celý

Zmenšiť
Zväčšiť

Viac pohľadov

Certifikát: Institut pro testování a certifikaci, a. s. Zlín

Drevená stavebnica Ceeda Cavity

Môžete si postaviť čokoľvek, vežu, domček, búdu pre psíka. K stavebnici si môžete dokúpiť ďalšie kocky, niekoľko vojačikov či delá a vybudovať ozajstnú pevnosť. A ktoré dieťatko by nechcelo vlastnú farmu? V našej ponuke nájdete i krásne farebné mini puzzle so zvieratkami, ktoré Vám oživia stavby. Nezabudnite si prezrieť i dopravné prostriedky a bojové stroje od Ceeda Cavity. Každá farma potrebuje traktor a na ochranu pevnosti nezaškodí mať delá. A pre nadšencov dejín je tu i celá zbierka tankov, jeepov a lietadiel z druhej svetovej.

Ďalšie informácie

Kód CEA-VE40
Krajina pôvodu Česká republika
Značka Ceeda Cavity
Výrobca Ceeda Cavity
Vek 3 roky +
Rozmery 210 x 90 x 90mm, 325g
Materiál drevo
Certifikát Institut pro testování a certifikaci, a. s. Zlín

Výrobky sú vyrábané z vysoko kvalitného bukového dreva. Pre zachovanie prírodného vzhľadu väčšina produktov nemá farbený povrch. Ich povrch je iba voskovaný a leštený, nie je nijako chemicky upravovaný.

CEEDA Cavity ponúka jednoduché hračky vyrobené z dreva základných tvarov a závitových matíc a kolíkov, ktoré možno ľahko rozobrať. Sú to hračky, ktoré otvárajú priestor pre fantáziu stavby, koordináciu rúk a očí a sú tou ideálnou sadou hračiek. Drevené produkty zároveň sprostredkúvajú správu o šetrnosti k životnému prostrediu. Každý model, vo svojej prirodzenej farbe bez umelého farbiva, je biologicky odbúrateľný a hovorí o význame udržateľnosti.

Pre zobrazenie všetkých produktov značky , kliknite prosim na obrázok loga výrobcu: