HRAČKY VYROBENÉ V EURÓPE,
látkové plienky, prírodná kozmetika..

Vyberte svoju menu

Kostkamm Drevená kefa na vlasy, 8 radov

Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Odoslanie: 10-14 pracovných dní od objednávky

bez DPH: 13,49 € s DPH: 16,19 €
ALEBO

Krátky popis

Na krátke až stredne dlhé vlasy.

8 radov
Z bukového dreva so sisalovými štetinami
Vhodná na suché vlasy

Kostkamm Drevená kefa na vlasy, 8 radov

Dvojitým klikom sa obrazok zobrazi celý

Zmenšiť
Zväčšiť

Viac pohľadov

Kefa na vlasy ideálna na krátke až stredne dlhé , rovné vlasy.

Vegan kefy sú vybavené čistými rastlinnými štetinami a vhodné pre suché kefovanie.

Drevené kefy sú také intenzívne ako drôtené kefy, ale sú príjemnejšie na pokožku hlavy a vlasy, a nenabíjajú sa elektrostaticky. Kefy so zaoblenými, drevenými gombíkmi  sú vhodné pre jemnú, nežnú masáž hlavy. Kefy s hladkými, drevenými kolíkmi ľahko kĺžu cez nepoddajné vlasy a masírujú vlasovú pokožku intenzívne. Všetky drevené kefy Kostkamm majú elastickú gumovú posteľ, v ktorej sú gombíky pevne ukotvené.

Prečo 100 prečesaní denne a drevená kefa či drevený hrebeň? Od pradávna sa tradovalo - 100 prečesaní denne. Tento zvyk bol ignorovaný po dlhú dobu kvôli úžasným sľubom kozmetického priemyslu, ktoré ponúka zázračné prostriedky na krehké vlasy, lupiny, rozštiepené končeky a podobne.

Avšak pre najlepšiu starostlivosť o vlasy netreba míňať denne množstvo peňazí. Každý človek ju má na vlastnej hlave. Prírodný kyslí plášť, ktorý produkujú vlasové bunky je narúšaný častým umývaním vlasov.

Najvhodnejšie sú drevené hrebene - sú od prírody antistatické a nenabíjajú vlasy pri česaní. Vedecké štúdie preukázali, že statické nabitie ( ca. 60000V/m ) pri česaní umelými hrebeňmi je ekvivalentné vysokému napätiu. To môže mať i nepriaznivé účinky na zdravie, napríklad bolesti hlavy, migrény. Prostredníctvom starostlivo zaoblených štetín sa hlava masíruje, je stimulovaný prietok krvi do vlasových buniek a toxíny sú eliminované ľahšie.

Tu sú najvhodnejšie prírodné štetiny:
- Majú podobnú štruktúru ako prírodný vlas a sú schopné absorbovať prebytočný tuk a distribuovať vlasy rovnomerne pri čistení až do špičky (to je výborné predovšetkým proti štiepeniu vlasov)
- Prach, špina a pot sa dajú vykefovať a z kefy odstrániť z času na čas šampónom
- Ideálna kefa vďaka štetinám pôsobí nielen na vlasy, ale i na vlasovú pokožku a masíruje vlasové bunky. Posilňuje vlasové svalstvo a prekrvuje ho.

Dôležité je kefovať vlasy proti smeru rastu. Môžete ohnúť hornú časť tela dopredu a kefovať vlasy od krku pomali v prameňoch až ku špicom. S voľnou rukou sledujte kefu a vyhlaďte si vlasy. Vlasy budú hneď vyzerať plnšie.

Ďalšie informácie

Kód KOS4200
EAN 4033977420003
Krajina pôvodu Nemecko
Značka Kostkamm
Výrobca KOST KAMM
Materiál drevo
Rozmery cca 22x4.5cm

Produkty sú vyrábané z miestneho dreva ručne. Žiadne škodlivé emisie pri výrobe či likvidácii.

Pre zobrazenie všetkých produktov značky , kliknite prosim na obrázok loga výrobcu: