HRAČKY VYROBENÉ V EURÓPE,
látkové plienky, prírodná kozmetika..

Vyberte svoju menu

Kostkamm Drevená kefa na vlasy "delfín"

Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Dodanie: 5-7 pracovných dní od objednávky

bez DPH: 6,99 € s DPH: 8,39 €
ALEBO

Krátky popis

Fantastická kefa pre krátke až stredne krátke vlasy po rameno, všetky typy redších dlhých vlasov, ideálna i pre dlhé vlasy detí.

Bukové drevo s drevenými štetinami.
Jemný masážny efekt.
7 radov.
cca 14.5 cm dlhá

Kostkamm Drevená kefa na vlasy "delfín"

Dvojitým klikom sa obrazok zobrazi celý

Zmenšiť
Zväčšiť

Viac pohľadov

Fantastický nástroj pre krátke vlasy po ramená, pre elegantné vlasy, či vlasy detí. Kefa je vyrobená z bukového dreva s drevenými štetinami, ktoré ponúkajú masážny efekt. Vaša pokožka hlavy vás bude milovať!

Drevené kefy sú také intenzívne ako drôtené kefy, ale sú príjemnejšie na pokožku hlavy a vlasy, a nenabíjajú sa elektrostaticky. Kefy so zaoblenými, drevenými gombíkmi  sú vhodné pre jemnú, nežnú masáž hlavy. Kefy s hladkými, drevenými kolíkmi ľahko kĺžu cez nepoddajné vlasy a masírujú vlasovú pokožku intenzívne. Všetky drevené kefy Kostkamm majú elastickú gumovú posteľ, v ktorej sú gombíky pevne ukotvené.

Prečo 100 prečesaní denne a drevená kefa či drevený hrebeň? Od pradávna sa tradovalo - 100 prečesaní denne. Tento zvyk bol ignorovaný po dlhú dobu kvôli úžasným sľubom kozmetického priemyslu, ktoré ponúka zázračné prostriedky na krehké vlasy, lupiny, rozštiepené končeky a podobne.

Avšak pre najlepšiu starostlivosť o vlasy netreba míňať denne množstvo peňazí. Každý človek ju má na vlastnej hlave. Prírodný kyslí plášť, ktorý produkujú vlasové bunky je narúšaný častým umývaním vlasov.

Najvhodnejšie sú drevené hrebene - sú od prírody antistatické a nenabíjajú vlasy pri česaní. Vedecké štúdie preukázali, že statické nabitie ( ca. 60000V/m ) pri česaní umelými hrebeňmi je ekvivalentné vysokému napätiu. To môže mať i nepriaznivé účinky na zdravie, napríklad bolesti hlavy, migrény. Prostredníctvom starostlivo zaoblených štetín sa hlava masíruje, je stimulovaný prietok krvi do vlasových buniek a toxíny sú eliminované ľahšie.

Tu sú najvhodnejšie prírodné štetiny:
- Majú podobnú štruktúru ako prírodný vlas a sú schopné absorbovať prebytočný tuk a distribuovať vlasy rovnomerne pri čistení až do špičky (to je výborné predovšetkým proti štiepeniu vlasov)
- Prach, špina a pot sa dajú vykefovať a z kefy odstrániť z času na čas šampónom
- Ideálna kefa vďaka štetinám pôsobí nielen na vlasy, ale i na vlasovú pokožku a masíruje vlasové bunky. Posilňuje vlasové svalstvo a prekrvuje ho.

Dôležité je kefovať vlasy proti smeru rastu. Môžete ohnúť hornú časť tela dopredu a kefovať vlasy od krku pomali v prameňoch až ku špicom. S voľnou rukou sledujte kefu a vyhlaďte si vlasy. Vlasy budú hneď vyzerať plnšie.

Ďalšie informácie

Kód KOS4550
EAN 4033977455005
Krajina pôvodu Nemecko
Značka Kostkamm
Výrobca KOST KAMM
Materiál drevo
Rozmery 14.5cm

Produkty sú vyrábané z miestneho dreva ručne. Žiadne škodlivé emisie pri výrobe či likvidácii.

Pre zobrazenie všetkých produktov značky , kliknite prosim na obrázok loga výrobcu:

Možno Vás budú zaujímať nasledovné produkty

Kostkamm Drevený hrebeň na vlasy

Kostkamm Drevený hrebeň na vlasy

bez DPH: 14,58 € s DPH: 17,49 €
Kostkamm Drevený hrebeň na vlasy

Kostkamm Drevený hrebeň na vlasy

bez DPH: 13,99 € s DPH: 16,79 €
Mister Geppetto Drevený hrebeň, 43x197 bez rúčky

Mister Geppetto Drevený hrebeň, 43x197 bez rúčky

bez DPH: 3,49 € s DPH: 4,19 €
Tierra Verde Hrebeň z palisandrového dreva dvojitý

Tierra Verde Hrebeň z palisandrového dreva dvojitý

bez DPH: 4,83 € s DPH: 5,80 €