HRAČKY VYROBENÉ V EURÓPE,
látkové plienky, prírodná kozmetika..

Vyberte svoju menu

Kostkamm Masážna rukavica s tkaným ľanom

Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Dostupnosť: Skladom

Množstvo: 1

bez DPH: 9,58 € s DPH: 11,49 €
ALEBO

Krátky popis

Na obzvlášť jemné masáže

Na suché a mokré masáže
Podporuje krvný obeh
Na jemný peeling

Kostkamm Masážna rukavica s tkaným ľanom

Dvojitým klikom sa obrazok zobrazi celý

Zmenšiť
Zväčšiť

Viac pohľadov

Masážna rukavica vhodná na suchú, ako aj mokrú masáž. Tkaný ľan prispieva k mimoriadne jemnej masáži.

KostKamm vyrába masážne kefy, rukavice i pásy. Kefy s drevenými kolíkmi majú ideálny hĺbkový účinok na tkanivá (kefy na celulitídu). Masážne rukavice a masážne pásy sú vhodné pre suchú masáž (peeling) a ideálne do sauny.

K suchej masáži.
Suché masáže sú vynikajúci spôsob, ako sa cítiť lepšie.

Prostredníctvom intenzívneho trenia s kefou z prírodných vlákien (napríklad sisal) sa odstraňujú mŕtve bunky pokožky hornej vrstvy. Póry sa otvárajú a pokožka je lepšie prekrvená. Vďaka tomu lepšie spĺňa svoju funkciu ako primárny metabolický a vylučovací orgán. Suchá masáž s kefou má taktiež veľmi priaznivý vplyv na orgány obehovej sústavy a súčasne stimuluje celý nervový systém.

Čoskoro po masáži nastúpi hrejivý pocit a pokožka získava svieži a zdravý vzhľad. Ešte lepší efekt docielite, ak si po masáži dáte studenú sprchu.

Použitie: Masáž treba previesť podobne ako česanie, kartáčovanie, s dlhými, silnými ťahmi pod neustálym tlakom, 3-5 krát na rovnakom mieste.
Začíname na nohách alebo rukách a kefa sa pohybuje od okraja smerom k srdcu. V oblasti brucha a hrudníka by mali byť ťahy kruhovité. Ak chcete masáž chrbta, potrebujete pomoc partnera. Masáž môže byť doplnená masážou tváre, od brady k uchu, veľmi jemnými točivými pohybmi. Suchá masáž má zmysel hlavne ráno, s dobou trvania asi 8-10 min.
Večerná masáž sa neodporúča, pretože u vegetatívne nestabilných ľudí môže viesť k poruchám spánku. Masáže by sa mali vzdať i ľudia, ktorí trpia na kožné vyrážky, zápaly pokožky, kŕčové žily a zápal žíl.

Ďalšie informácie

Kód KOS3341
EAN 4033977334102
Krajina pôvodu Nemecko
Značka Kostkamm
Výrobca KOST KAMM
Rozmery 12x22cm

Produkty sú vyrábané z miestneho dreva ručne. Žiadne škodlivé emisie pri výrobe či likvidácii.

Pre zobrazenie všetkých produktov značky , kliknite prosim na obrázok loga výrobcu: