HRAČKY VYROBENÉ V EURÓPE,
látkové plienky, prírodná kozmetika..

Vyberte svoju menu

licofun Pamiatka z piesku - Otlačok ručičky v srdiečku prírodný

Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Dostupnosť: Nie je na sklade

bez DPH: 12,88 € s DPH: 15,45 €

Krátky popis

Pamiatka z piesku - Licofun. Skvelý darček. Zvečnite si otlačky ručičky Vášho dieťatka! Môžete si ho zavesiť na stenu alebo postaviť na pracovný stôl. Odporučený vek: 2-5 rokov.

Zmes piesku a lepidla je tak mäkučká, že otlačok zanechá i kvetinka. Otlačok detskej ručičky alebo nožičky možno urobiť veľmi ľahko.

Krabičky sú chránené fóliou, takže ich môžete venovať ako darček, obrázkové návody sú preložené do niekoľkých jazykov, i do čestiny.

Hotové otlačky sú dekoratívne, či už visia na stene alebo sú postavené.

Máte celú hodinu na skúšanie otlačku nožičky alebo ručičky než hmota stuhne.

licofun Pamiatka z piesku - Otlačok ručičky v srdiečku prírodný

Dvojitým klikom sa obrazok zobrazi celý

Zmenšiť
Zväčšiť

Viac pohľadov

Novorodeniatka majú reflex uchopenia, pri ktorom si zatínajú pästičky. Reflex trvá až zhruba do 9. mesiaca a môže spôsobiť ťažkosti pri pokuse vziať otlačok. Preto pre detičky do 9. mesiacov je viac vhodný otlačok nožičky.

1. Obsah: jednoduchý drevený rám, piesok, lepidlo na piesok, drevená špachtľa, úchyt, drevená tyč k postaveniu. Materiál k dotvoreniu rámu nie je súčasťou. Kompletné vymaľovanie alebo polepenie rámu je najlepšie previesť pred zaplnením rámu pieskom. Rám je 3 cm široký a môže byť vyzdobený pastelkami, vodovými farbami, olejovými farbami a ďalšími technikami, prosím pozrite si tipy.
2. Lepidlo na piesok pred použitím asi minútu pretrepte.
3. Piesok a lepidlo vložte do misky a pomocou špachtle asi minútu premiešajte. Zápach pri spracovaní nie je jedovatý a behom stuhnutia zmizne. Po premiešaní máte ešte 60 minút čas na vytvorenie otlačku.
4. Lepenkový rám pre otlačok nechajte v kartóne alebo vyložte pracovnú plochu papierom. Umelohmotný úchyt položte doprostred na horný okrej rámu, dutou stranou otočte smerom dolu. Zúbkovaná strana úchytu smeruje k hornej strane rámu. Pieskovú zmes nasypte najskôr cez úchyt a všetky štyri rohy a dobre zatlačte.
5. Potom nasypte zvyšok zmesi do rámu, nadbytočný piesok odstraňte špachtlou.
6. Vtisnite ruku do piesku a opäť ju vytiahnite. Ak sa vám otlačok na prvý pokus nevydaril, môžete piesok opäť zarovnať do hladka a otlačok opakovať.
7. Otlačok je hotový po 24 až 48 hodinách, záleží na okolitej teplote a vlhkosti. Najlepšie nechať tuhnúť vo vetrateľnej miestnosti až kým nezmizne zápach. Rám môžete zavesiť. Pre postavenie rámu zasuňte drevenú tyčku do vyvŕtaného otvoru na zadnej strane rámu.

Bezpečnostné pokyny:
POZOR! Nejedná sa o hračku pre deti! Manipulácia (premiešanie piesku a lepidla, vytvorenie otlačku) je určená iba dospelým osobám!

Pred použitím čítajte pozorne pokyny!

Priložené materiály nie sú určené k jedeniu. Čisté lepidlo nesmie prísť k styku s pokožkou, očami alebo ústami. Ak dôjde k styku s očami: vypláchnite otvorené oči tečúcou vodou a vyhľadajte lekársku pomoc. Vyvarujte sa kontaktu s potravinami. Na pracovnom mieste nejedzte, nepite a nefajčite. Ruky a nohy dieťatka a svoje umyte mydlovou vodou a očistite všetky pracovné pomôcky. Zvyšný piesok nechajte stuhnúť a vyhoďte do odpadkov.

Obsah: Jednoduchý drevený rám, piesok, lepidlo na piesok (na báze ľanového oleja, bez rozpúšťadiel), drevená špachtľa, úchyt, drevená tyč na  postavenie. Otlačok - vnútorná strana má veľkosť 20x 16 cm, hrúbka rámu je cca 12mm. Celková váha balenia je 0,70 kg.

Výrobok bol otestovaný Institutem pro testování a certifikaci v Zlíně. Vyhovuje požiadavkam normy ČSN EN 71-3 Bezpečnost hraček - Migrace určitých prvků.

Ďalšie informácie

Kód LF005
EAN 4260066760300
Krajina pôvodu Nemecko
Značka licofun
Výrobca licofun GmbH
Rozmery 24 x 2 x 22 cm, 660g
Pre zobrazenie všetkých produktov značky licofun, kliknite prosim na obrázok loga výrobcu: