HRAČKY VYROBENÉ V EURÓPE,
látkové plienky, prírodná kozmetika..

Vyberte svoju menu

Logona Lavaerde prášok, 300g

Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Dostupnosť: Skladom

Množstvo: 1

bez DPH: 7,08 € s DPH: 8,50 €
ALEBO

Krátky popis

Jemné čistenie pre telo a vlasy.

Jemne viaže špinu a maz
Bez akýchkoľvek prísad
Pre citlivú albo problematickú pleť
Aj pre lupiny a mastné vlasy

Logona Lavaerde prášok, 300g

Dvojitým klikom sa obrazok zobrazi celý

Zmenšiť
Zväčšiť

Viac pohľadov

Certifikát: BDIH Kontrolovaná prírodná kozmetika Nemecko

Lavaerde prášok (Rhassoul, biely kaolin) obsahuje 100% prírodného minerálu Hectorite, ktorý sa používa v severnej Afrike už po stáročia. Veľmi dobre viaže nečistoty a mastnotu. Prášok je veľmi jemný k pokožke, nedráždi ju a nenarušuje prirodzený ochranný film. Je vhodný na veľmi citlivú pokožku a na ľahko sa mastiace vlasy a pri nadmernej tvorbe lupín.

Jemné čistenie pre pleť a vlasy. Lavaerde nemá svoje pomenovanie z lávy, ale z "lavare", čo je latinské slovo pre "umývať" (podobne "rhassala" z arab. "umývať, prať"). Prášok sa skladá z prírodných ílových minerálov a bol používaný už v dávnych dobách na pranie a čistenie tela. V spojení s vodou sa lavaerde napučí, vytvorí príjemnú gélovú konzistenciu a nasáva nečistoty a prebytočný tuk ako pijaví papier. Ľahko sa oplachuje čistou vodou. Lavaerde je bez obsahu povrchovo aktívnych látok a veľmi priateľský k pokožke. Čistí bez podráždenia. Vlasy sú hodvábne, hladké a lesklé.

Ďalšie informácie

Kód LOG00451
EAN 4017645014510
Krajina pôvodu Nemecko
Značka Logona
Výrobca LOGONA Naturkosmetik und Heilmittel Hans Hansel GmbH
Veľkosť balenia 300g
Druh pleti Mastná & nečistá pleť, Jemná & alergická pleť
Typ vlasov Mastné vlasy, Proti lupinám, Jemné a citlivé vlasy
Vôňa Bez parfému
Vlastnosti kozmetiky bez gluténu, bez laktózy, bez parfému, vegan
Ingredients INCI (CFTA) Hectorite
Certifikát BDIH Kontrolovaná prírodná kozmetika Nemecko

Logona produkty obsahujú dôveryhodné, tradičné, zložky na rastlinnej báze uznávané po generácie ako úplne bezpečné pre ľudí.
Testovanie prebieha výlučne na ľudských dobrovoľníkoch. Tieto testy sprevádzajú každý Logona výrobok, počnúc sebatestovaním na členoch výskumného a vývojového tímu, pokračujúc rovnakým testovaním na zamestnancoch počas skúšobného obdobia mikrobiologickej stability, a napokon vyvrcholiac prísnym, vedeckým testovaním na platených dobrovoľníkoch pod nezávislou, dermatologickou kontrolou. Až potom, keď produkt úspešne prešiel každou z týchto fáz môže byť uvedený na trh. Úcta k človeku, k zvieratám a životnému prostrediu je základom vlastného obrazu spoločnosti Logona. Z tohoto dôvodu sa Logona aktívne zapája do hnutia za overenie alternatívnych testovacích metód, ktoré nevyužívajú zvieratá. Logona pevne verí, že testovanie na zvieratách patrí do minulosti.

Pre zobrazenie všetkých produktov značky , kliknite prosim na obrázok loga výrobcu: