HRAČKY VYROBENÉ V EURÓPE,
látkové plienky, prírodná kozmetika..

Vyberte svoju menu

My Magic Mud® Zubná pasta s aktívnym uhlím mäta, 113g

Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Dostupnosť: Skladom

Množstvo: 1

bez DPH: 10,50 € s DPH: 12,60 €
ALEBO

Krátky popis

Preukázateľné bieliace účinky.

Klinicky overené výsledky.
Certifikovane prírodná.
Biely zuby a upokojuje ústa.
Bez fluoridu. Bez SLS. Bez glycerínu.
Vyrobené v USA.

My Magic Mud® Zubná pasta s aktívnym uhlím mäta, 113g

Dvojitým klikom sa obrazok zobrazi celý

Zmenšiť
Zväčšiť

Viac pohľadov

Vedecky overené. Bezpečne vyčistí, vyleští a vybieli vaše zuby. Naša zubná pasta s aktívnym uhlím je vyrobená iba s prémiovými prísadami. Nešetrili sme na žiadnych nákladoch, aby sme priniesli na trh tú najefektívnejšiu, najprirodzenejšiu zubnú pastu.

Žiadne triky. Žiaden dym a zrkadlá. Sme skupina ľudí zo stredného Texasu, ktorí sa stretli, aby zatriasli jedným odvetvím. Teraz sme najpredávanejšou značkou prírodnej ústnej starostlivosti.

Zubná pasta Zubná pasta My Magic Mud® Activated Charcoal je jedným z najväčších pokrokov prirodzenej starostlivosti o ústnu dutinu. Vyrobená z najkvalitnejších ingrediencií, táto jemná zubná pasta je schopná krásne leštiť, detoxizovať a hĺbkovo čistiť zuby a ďasná.

Zubná pasta s aktívnym uhlím je vyrobená z éterických olejov, kokosového oleja, bentonitu a kombinovaná s orálnou obrannou silou xylitolu. Zubná pasta je vďaka svojim protizápalovým vlastnostiam ideálna aj pre ľudí s citlivými ďasnami. Bez toxických konzervačných látok a problematických zložiek akými sú fluorid, glycerín alebo SLS. Bez krutosti a testovania na zvieratách, vegan. Certifikované podľa štandardov prírodnej kozmetiky v Európe.

Esenciálne oleje používané v My Magic Mud® sa získavajú od pestovateľov po celom svete, kultivujú sa po celé generácie a s týmito vzťahmi dokážeme ponúknuť najkvalitnejšie organické, divo pestované, košerové a spravodlivé obchodné oleje. Používame tiež potravinársky, parou aktivovaný kokosový škrobový uhoľný prášok, ktorý je zamatový a neobsahuje zrná. Jemné brúsne látky v zubnej pasty My Magic Mud® Activated Charcoal sú vyrobené z kremeliny a bentonitovej hlinky, ktoré sú kombinované s remineralizáciou a čistením zubného povlaku bez akýchkoľvek tvrdých abrazív používaných v bežnej zubnej paste. Obe ingrediencie sú veľmi šetrné k zubnej sklovine, a zároveň zaručujú preukázateľné bieliace účinky.

Okrem toho zubná pasta My Magic Mud obsahuje bio kokosový olej, bio tea tree olej, bio pomarančový olej, stéviu a vanilkový extrakt. Vďaka tomu zanecháva v ústach príjemný pocit sviežosti a navyše aj skvele chutí.

Je úplne bez obsahu fluóru, SLS, glycerínu, škodlivých umelých sladidiel - obsahuje len xylitol, ktorý zubom naopak veľmi prispieva a výrazne znižuje ich kazivosť.

Publikované klinické štúdie za posledných 25 rokov ukazujú, že xylitol má významný vplyv na zníženie zubného kazu. Xylitol bez GMO, ktorý sa používa v My Magic Mud®, sa používa ako alternatíva k fluoridu a je súčasťou toho, čo túto zubnú pastu urobí tak chutnou.

Použitie:

naneste dostatočné množstvo zubnej pasty na mokrú zubnú kefku
zuby čistite veľmi šetrným a jemným spôsobom po min. dobu 2 minút
použite aspoň 2 krát denne - hlavne po jedle
ideálna a šetrná alternatíva k štandardnej zubnej paste

Ďalšie informácie

Kód MMM0319
EAN 0868656000319
Krajina pôvodu Spojené štáty
Značka My Magic Mud®
Výrobca Carbon and Clay Company, TX, USA
Produktová rada Sante Starostlivosť o zuby
Veľkosť balenia 100g
Typ produktu kozmetika Zubná pasta
Vlastnosti kozmetiky vegan
Ingredients INCI (CFTA) Distilled water, diatomaceous earth, non-gmo xylitol, bentonite clay, coconut oil*, activated coconut shell charcoal, spearmint oil*, citric acid*, clove oil*, grapefruit seed extract, sweet orange oil*, potassium sorbate, rosemary oil*, stevia*, tea tree oil*, vanilla extract*, xanthan gum.
Pre zobrazenie všetkých produktov značky , kliknite prosim na obrázok loga výrobcu:

Možno Vás budú zaujímať nasledovné produkty

My Magic Mud® Čistiaci zubný prášok s aktívnym uhlím, 30g

My Magic Mud® Čistiaci zubný prášok s aktívnym uhlím, 30g

bez DPH: 14,33 € s DPH: 17,20 €
My Magic Mud® Zubná pasta s aktívnym uhlím škorica, 113g

My Magic Mud® Zubná pasta s aktívnym uhlím škorica, 113g

bez DPH: 10,50 € s DPH: 12,60 €
My Magic Mud® Zubná pasta s aktívnym uhlím mentol, 113g

My Magic Mud® Zubná pasta s aktívnym uhlím mentol, 113g

bez DPH: 10,50 € s DPH: 12,60 €