HRAČKY VYROBENÉ V EURÓPE,
látkové plienky, prírodná kozmetika..

Vyberte svoju menu

Nordics Bambusová zubná kefka s aktívnym uhlím

Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Dostupnosť: Skladom

Množstvo: 2

bez DPH: 4,13 € s DPH: 4,95 €
ALEBO

Krátky popis

Šetrná k zubom aj ďasnám

Výrazné bieliace účinky.
Vhodná aj pre citlivé zuby a ďasná.

Nordics Bambusová zubná kefka s aktívnym uhlím

Dvojitým klikom sa obrazok zobrazi celý

Zmenšiť
Zväčšiť

Viac pohľadov

Bambusová zubná kefka s aktívnym uhlím Nordics je šetrná k zubom aj ďasnám a zároveň má výrazné bieliace účinky. Štetinky sú napustené aktívnym uhlím čo Vám zaručí dokonale čisté a biele zuby.

Aktívne uhlie sa od nepamäti používalo v ústnej hygiene pre svoje bieliace účinky. Vďaka obsiahnutým minerálom blahodárne pôsobí na zubnú sklovinu, vyrovnáva pH v ústach, dokonale absorbuje nečistoty a zubný plak. Štetiny kefky sú napustené práškom aktívneho uhlia, takže zuby bielite pohodlne každým umývaním.

Je úplne bezpečné a neškodné, v porovnaní s agresívnym peroxidom vodíka nemá žiadny negatívny vplyv na zubnú sklovinu a pôsobí tým, že absorbuje usadeniny na povrchu zuba a zabraňuje akumulácii v zubnom kameni.

Kefka má jemné štetiny z nylonu, je vhodná aj pre citlivé zuby a ďasná. Ergonomické telo kefky Nordics je vyrobené z dreva bambusu moso, ktorý rastie veľmi rýchlo a nechutí pandám, takže sa nemusíte báť, že by trpeli hladom :) . Drevo je špeciálne tvrdené tak, aby do neho nevnikla voda a nemnožili sa v ňom baktérie.

Použitie: Kefku používajte 2x denne s prírodnou zubnou pastou alebo bieliacim práškom.

Kefky Nordics sú vhodné i pre deti staršie ako3 roky.

Bambus je jednou z najudržateľnejších rastlín na svete. Absorbuje viac CO2, ako je produkované počas výroby a je jedným z najrýchlejšie rastúcich rastlín alebo tráv. Pri zbere bambusu nie je žiadna šanca na odlesňovanie alebo preťaženie, pretože sa regeneruje tak rýchlo. Moso bambus je známy ako nevyčerpateľný prírodný materiál, ktorý v priemere rastie jeden meter denne.

Ďalšie informácie

Kód NORD324074
EAN 3800500324074
Krajina pôvodu Čína
Materiál nylon