HRAČKY VYROBENÉ V EURÓPE,
látkové plienky, prírodná kozmetika..

Vyberte svoju menu

O nás

Onlineshop PlaySafe vznikol s myšlienkou zozbierať hračky vyrobené predovšetkým v Európe. Radi by sme Vám ponúkli rozsiahlu kolekciu hračiek pre bábätká, drevených hračiek, organických hračiek, ale i hračiek vyrobených z plastu - recyklovateľného bez obsahu nebezpečných látok ako sú ftaláty či BPA. Či už to je hrkálka, hryzátko, plyšová hračka alebo sada kociek, my tu v PlaySafe sústavne hľadáme bezpečné, kvalitné a jedinečné hračky, ktoré európsky hračkársky priemysel detičkám ponúka. Naše hračky sú hlavne z krajín ako Česká republika, Nemecko, Francúzsko, Litva.. a dúfame, že pochádzajú od výrobcov, ktorí sa snažia o korektné pracovné prostredie nepoškodzujúce zamestnancov, ktorí ich vyrobili.

Bezpečné, kvalitné a jedinečné hračky vyrábané u  nás v Európe.

Projekt sa čoskoro rozšíril o látkové plienky. Ak ste nový rodič, pravdepodobne uvažujete, či si vybrať látkové plienky alebo jednorázové, prípadne pre jednoduchosť a zaneprázdnenosť ste sa rovno rozhodli pre tie jednorázové a o látkových ani neuvažujete. Mnohí budúci rodičia ani netušia, ako sa látkové plienky od čias ich rodičov a starých rodičov zmenili. Ich používanie a výzor sú veľmi podobné tým jednorázovým, sú odolné voči vlhku, škvrnám a ľahko použiteľné.

Navyše sú zdravšie pre bábätko, planétu a dokonca lacnejšie ako tie známe jednorázové plastové plienky. A dieťatko sa v nich bude naozaj cítiť "ako v bavlnke".

Viete, z čoho sa vyrábajú jednorázové plienky, hygienické vložky a tampóny? Nuž, bavlna to nie je.

Ropa, buničina, dioxíny, SAP.. Prestaňte seba a deti baliť do igelitiek! Nechceli by ste radšej bavlnu?

"Nenatriem si na pokožku niečo, čo nemôžem zjesť," povedala priekopníčka prírodnej kozmetiky Annemarie Lindner.

33% kozmetických produktov osobnej starostlivosti obsahuje aspoň jednu chemikáliu spájanú s rakovinou, 22% kozmetiky je kontaminovanej chemikáliou 1,4 dioxane, ktorá rakovinu spôsobuje. PlaySafe ponúka výlučne prírodnú starostlivosť o pleť a hygienu. U nás nenájdete produkty s obsahom SLS, parabénov, petrochemikálií, syntetických vôní, konzervantov, ftalátov, Všetky prírodné produkty sú certifkované uznávanými medzinárodnými organizáciami, dermatologicky testované, bez krutosti - žiadna značka tu ponúkaná nikdy v minulosti nevykonávala pokusy na zvieratách.

Veríme, že prirodzená krása vychádza z čisto prírodných ingrediencií.  Náš citrón nevyrobili z ropy!

Ani ten v našom čistiacom prostriedku na riad. Neumývajte si taniere a lyžice jedom! Ekologické čistiace prostriedky sú šetrné k Vášmu zdraviu i našej planéte a vyčistia Vašu toaletu i riad rovnako dobre ako tie z reklám.

Produktov bude každým dňom pribúdať, výrobcov hračiek v Európe je množstvo (napriek tomu, že sa Vás mnohé obchody pokúšajú presvedčiť, že všetky hračky sú vyrábané v Ázii), látkové a jednorázové ekologické plienky a hygienické vložky sú čoraz populárnejšie, výrobcov certifikovanej prírodnej kozmetiky a certifikovaných ekologických čistiacich prostriedkov už neviete len tak ľahko spočítať na prstoch oboch rúk. No a knižiek taktiež nie je nikdy dostatok. Občas k nám teda zavítajte a zistite, čo máme nové. Dúfame, že tu nájdete, čo potrebujete: výrobky odolné voči času, pohodlné na používanie a bezpečné  pre Vás, Vaše deti a životné prostredie.

Ak máte akékoľvek otázky, pripomienky alebo obavy, neváhajte nás kontaktovať. Iba poprosíme o trochu trpezlivosti. Ak Vám hneď neodpovieme alebo nezdvíhame telefón. Jednoducho nestíhame. Sme malý rodinný podnik a tento obchodík je pre nás hobby popri zamestnaní a rodine, nie platené zamestnanie na plný úväzok. Snažíme sa, ale nie sme dokonalí.

Ďakujeme, že ste si vybrali PlaySafe.

Tím PlaySafe