HRAČKY VYROBENÉ V EURÓPE,
látkové plienky, prírodná kozmetika..

Vyberte svoju menu

Steiff Plyšová sula modronohá Booby, 24cm

Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Dodanie: 10-14 pracovných dní od objednávky

bez DPH: 62,42 € s DPH: 74,90 €
ALEBO

Krátky popis

Pôvabný morský vták s nápadne modrými nohami.

Material: jemný plyš
Farba: biela/sivá/hnedá/modrá
Veľkosť: 24cm
Výplň: polyester
Očká: plast
Pranie v práčke na 30° C
Záruka pravosti: mosadzný "gombík v ušku"
Steiff hračky sú vyrábané v Nemecku, Portugalsku a Tunise.
Hračka bola uvedená na trh 1.8.2018

Doporučujeme pranie v sieťke.

Steiff Plyšová sula modronohá Booby, 24cm

Dvojitým klikom sa obrazok zobrazi celý

Zmenšiť
Zväčšiť

Viac pohľadov

Vedeli ste, že približne polovica svetovej populácie suly modronohej sa nachádza na Galapágoch? Steiffova zbierka realistických zvierat vás inšpiruje, aby ste sa dozvedeli viac o najzaujímavejších druhoch sveta. 24cm vysoká, stojaca sula s hrdosťou ukazuje svoje modré nohy. Má biele bruško, ktoré pekne kontrastuje s odtieňmi modrej a hnedej na nohách, zobáčiku, chrbátiku a hlavičke. Prítuľné hnedé krídla vyzývajú na pohladenie. Rôzne typy plyšu robia z Boobyho nezvyčajného kamaráta. Niekedy sa potkne o vlastné nohy a rozosmeje svojho malého majiteľa. Booby je prítuľným priateľom, ktorý má vždy čas na maznanie, zábavné hry a poteší v smutných chvíľkach.

S plyšovými hračkami je svet hneď krajší a izbička veselšia. Dokážu byť krásnymi a veselými spoločníkmi a maznáčikmi. Sú skvelým darčekom, ktorý poteší nielen dieťatko. A učia nás milovať a vážiť si tých ozajstných chlpáčikov.

Vynálezca plyšového medvedíka Steiff vyrába dodnes množstvo plyšových hračiek, ktorých cena závisí od použitého materiálu, veľkosti a varianty končatín.

Zvieratká z alpaky a mohéru sú zvyčajne určené pre zberateľov.

Pre deti a dojčatá majú v ponuke hračky z jemného plyšu (polyester alebo polyester+akryl) alebo umelej kožušiny (bavlna+akryl), tá druhá je zriedkavejšia a drahšia varianta. Hračky určené pre novorodeniatka majú vyšívané očičká. Zvieratká určená pre batoľatá a deti majú plastové očká.

Väčšina Steiff hračiek pre deti má stabilnú stojacu alebo ležiacu polohu, medvedíci majú ovisnuté končatiny, t.j. nemajú artikulovateľné nohy a ruky. Je to lacnejšia varianta ako plyšáčik s pohyblivými kĺbami. Niektoré hračky môžu meniť polohu vďaka náplni z granulátových guličiek v zadočku. Možná zmena polohy poskytuje deťom väčší zážitok.  

Plyšáci s kĺbami sú tou zriedkavejšou a drahšou variantou.

Pokiaľ ide o skladovú dostupnosť, zvieratká sú v ponuke ako

- stála ponuka NOS (never out of stock),
- dočasná ponuka a novinky v danom roku.

Značka v uchu s hlavou medvedíka označuje všetky detské a dojčenské výrobky Steiff pre lepšiu orientáciu a rozlíšenie detského sortimentu od klasických produktov a replík, ktoré až na výnimky nie sú určené ako hračky pre deti.

Ďalšie informácie

Kód STF063749
EAN 4001505063749
Značka Steiff
Výrobca Steiff Retail GmbH
Vyrába sa od roku 2018
Vek 3 roky +
Farba biela
Kolekcia hračiek Child/Baby Collection
Kĺby a pozícia Bez kĺbov; stojaca
Materiál acryl/polyester
Plyšový materiál mäkká plyšová tkaná kožušina
Starostlivosť Prať na šetrnom programe do 30°C, Nepoužívať optické zjasňovače, Nepoužívať sušičku, Nežehliť, Nečistiť chemicky

Pre tovar, ktorý nie je skladom: V prípade veľmi súrnej objednávky k sviatku, prosím napíšte najneskorší termín dodania do poznámky v košíku. Ďakujeme.


Pre zobrazenie všetkých produktov značky Steiff, kliknite prosim na obrázok loga výrobcu: