HRAČKY VYROBENÉ V EURÓPE,
látkové plienky, prírodná kozmetika..

Vyberte svoju menu

Voltík Elektronická stavebnica Voltík I.

Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Dostupnosť: Skladom

Množstvo: 2

bez DPH: 16,67 € s DPH: 20,00 €
ALEBO

Krátky popis

Chcete si postaviť svetelný alebo zvonkový obvod, húkačku či elektronický klavír?

Výuková elektronická hračka. Stavebnica Voltík I. je určená deťom od 7 rokov a umožňuje zostaviť podľa jednoduchých návodov najmenej 35 elektronických modelov bez spájkovania s farebnými svetielkami a tónovým bzučiakom. Nevyžaduje žiadne znalosti elektroniky!

Voltík Elektronická stavebnica Voltík I.

Dvojitým klikom sa obrazok zobrazi celý

Zmenšiť
Zväčšiť

Viac pohľadov

Modely majú rôznu obtiažnosť zostavenia, od najjednoduchších, napríklad svetelný a zvonkový obvod, rôzne húkačky, až po merač vlhkosti, vysielač a prijímač Morseovej abecedy, elektronický klavír či telegraf.

Stavebnica a sprievodca sú navrhnuté tak, aby zostavenie modelov zvládli i tí z vás, ktorí nemajú s elektrinou ešte vôbec žiadne skúsenosti. Stavebnica umožňuje voľne experimentovať s prepojovaním súčastok na pracovnej doske, takže pri hre iste vymyslíte a zostavíte i iné modely, ktoré sprievodca neobsahuje. Pracovná doska stavebnice je riešená tak, aby ani pri chybnom prepojení nedošlo k poškodeniu elektronických súčiastok.

K stavebnici nutné dokúpiť +4 tužkové monočlánky typu R6-AA-1,5V.

Kompletná príručka na stiahnutie (.pdf)

Experimentujte a s výmenou poškodených súčiastok si nerobte starosti. Elektronické stavebnice VOLTÍK sú svojou povahou určené k experimentovaniu s elektrickými obvodmi. Pokiaľ sú obvody zapojené v stavebnici podľa príručky, nemôže dôjsť k poškodeniu súčiastok, ktoré stavebnica obsahuje. Avšak s omylmi v zapojeniach, prípadne s  "obeťami na oltár poznania" a teda i s poškodením súčiastok, sa počíta. Súčiastky použité v stavebnici je jednoduché zohnať v každom väčšom meste, takže zničenú súčiastku možno ľahko nahradiť novou. V prípade väčších problémov, na elektronické experimentálne stavebnice VOLTÍK 1, VOLTÍK 2 a VOLTÍK 3 poskytuje výrobca rozšírenú záruku. Aj keď sa podľa všeobecných záručných podmienok jedná o opravy závad spôsobených spotrebiteľom, výrobca vykonáva tieto opravy už niekoľko rokov zdarma vo vlastnej réžii, v záujme a celkovej spokojnosti zákazníkov. Výrobca vymení vo Vašej stavebnici VOLTÍK akúkoľvek elektronickú súčiastku zdarma, bez ohľadu na dvojročnú záručnú lehotu.

Ďalšie informácie

Kód VOLT0023
EAN 8594011650023
Krajina pôvodu Česká republika
Značka Voltík
Výrobca Ing. Ivan Svoboda
Vek 7 rokov +
Rozmery 270x230x40 mm
Materiál elektronika


Pre zobrazenie všetkých produktov značky , kliknite prosim na obrázok loga výrobcu:

Možno Vás budú zaujímať nasledovné produkty

Voltík Elektronická stavebnica Voltík II. Elektronické laboratórium

Voltík Elektronická stavebnica Voltík II. Elektronické laboratórium

bez DPH: 23,33 € s DPH: 27,99 €