OD 2010. Hračky a bábiky
vyrobené v Európe.

Vyberte svoju menu

Yogi Tea Bio čaj Pre ženu, 17ks

Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Dostupnosť: Skladom

Množstvo: 2

bez DPH: 3,67 € s DPH: 4,40 €
ALEBO

Krátky popis

Ajurvédska bylinná čajová zmes.

S výťažkami byliniek a ovocia.
Podporuje rovnováhu a harmóniu.
Pre prirodzený ženský cyklus.

30.6g

Yogi Tea Bio čaj Pre ženu, 17ks

Dvojitým klikom sa obrazok zobrazi celý

Zmenšiť
Zväčšiť

Viac pohľadov

Prostredníctvom dóš Vata, Pitta a Kapha, sa elementy prejavujú v jedinečnej kombinácii v každej bytosti. Udržanie rovnováhy alebo jej obnova sú základnými myšlienkami ajurvédy. Yogi tea vytvorila magické recepty pre chvíle konzumácie čaju, ktoré nám prinášajú rovnováhu a relaxáciu v našich rušných životoch.

Telo ženy a muža je odlišné. V dávnych indických textoch je napísané, že uvoľnené telo a myseľ sú pre ženu veľmi dôležité. Nádherná, aromatická čajová zmes podporuje ženskú stránku kreativity a vnútornej rovnováhy. Lahodná zmes zázvoru, pomarančovej kôry, koreň angeliky a ajurvédske korenia, podporujú rovnováhu a harmóniu v prirodzených cykloch života.

Ďalšie informácie

Kód YOG01082
EAN 4012824401082
Vek pre dospelých
Ingredients INCI (CFTA) ginger * (16%), cinnamon *, orange peel * (15%), Fennel *, chamomile * (10%), barley malt *, dandelion *, black pepper *, orange extract, juniper berries *, liquorice *, cardamom *, cloves *, angelica root extract.
* All ingredients from organic farming
Zloženie (SK) zázvor * (16%), škorica *, pomarančová kôra * (15%), fenikel *, harmanček * (10%), jačmenný slad *, púpava *, čierne korenie *, extrakt z pomarančov, z bobuliek borievky *, sladké drievko *, kardamom *, klinček *, extrakt z koreňa angeliky.
* z kontrolovaného bio hospodárenia
Druh čaju pre ženy