OD 2010. Hračky a bábiky
vyrobené v Európe.

Vyberte svoju menu

Steiff

Steiff

Spoločnosť Steiff je známa ako vynálezca plyšových hračiek a plyšového medvedíka a ako výrobca najkvalitnejších, ale i najdrahších, plyšových hračiek na svete. Jej cieľom je vyrábať "najlepších medvedíkov na svete. "

Pokiaľ ide o kvalitu, bezpečnosť, spracovanie a materiál, predovšetkým pokiaľ ide o produkty pre deti, Steiff sa drží presvedčenia podľa slov zakladateľky spoločnosti Margarete Steiff: "pre deti len to najlepšie je dosť dobré".
1. Bez škodlivých látok.
Steiff dobrovoľne ide za hranice požadovaných noriem.
2. Bez škodlivých farbív a farieb.
Hračky Steiff môžu dať deti bez obáv do úst.
3. Najkvalitnejšie materiály.
Steiff používa na výrobu prírodné vlákna mohér a alpaku alebo kožušiny zo syntetických vlákien tkané vo vlastnej manufaktúre, Steiff Schulte v Duisburgu. Ostatný materiál sa vyberá iba od známych výrobcov.
4. Bezprašný plyš.
Plyšové zvieratko Steiff bolo vždy niečo zvláštne, veľmi podobné prírode, mäkké, dlhotrvácne, takmer bez straty vlasov.
5. Žiadna škodlivá výplň.
Na náplň Steiff medvedíkov a zvieratiek sa používa výlučne nový materiál z továrne.
6. Najkvalitnejšie spracovanie švov
Kvalita šitia je zabezpečená pomocou štandardizovanej šírky a vysokej hustote švov, ktoré sú typické iba pre Steiff výrobky. Steiff zvieratko vydrží po celý život.
7. Hygienická produkcia.
Veľká pozornosť sa venuje hygiene a čistote pri výrobe. Počas celého výrobného procesu sa používajú detektory kovu.
8. Nezávislá kontrola.
Po desaťročia kontrolujú Steiff výrobky nezávislé inštitúty ako sú TÜV a Dekra. Dodatočne Steiff vykonáva vo vlastnom laboratóriu v Giengene an der Brenz viac ako 12.000 testov ročne.
9. Bezkonkurenčná kvalita od roku 1880.
Vo všetkých výrobných krokoch sú Steiff produkty vyrábané šetrne k životnému prostrediu, zohľadňujú kvalitu a dlhú životnosť. Steiff zvieratko dokáže byť spoločníkom po celé detstvo a prinášať radosť v dospelosti.

Steiff používa prevažne prírodný materiál vynikajúcej kvality akým sú mohér, alpaka alebo tkaný plyš. Prvé dva materiály sú používané prevažne na zberateľské edície a špeciálne zvieratká, pre hračky pre deti je zvyčajne použitý jemný, a cenovo dostupnejší, plyš. Pre bábätká sú dostupné v posledných rokoch i produkty z biobavlny.

Mohér - lesklý, žiarivý, elegantný:
Viac ako 100 rokov pochádza lesklá srsť Steiff originál zvieratiek od rovnakého dodávateľa. Táto lojalita je založená na dôvere vo vynikajúcu kvalitu: po desaťročia si zachováva mohérový plyš svoju farbu, hodvábny lesk a jemný povrch. Surovinou pre exkluzívny mohér je dlhá srsť drahocennej angorskej kozy. Mohérové vlákno sa ľahko farbí, nežmolkuje sa, má extrémnu odolnosť voči opotrebeniu, jeho hodvábny pocit a lesk ho robia jedným z najlepších vlákien, ktorý nám príroda ponúka. Mohér je dvakrát drahší ako ovčia vlna.

Alpaka - mäkká, hodvábna, bohatá:
Alpaka je vlna lamy z južnej Ameriky, ktorá sa používa podobne ako ovčia vlna, pre výrobu priadze. Je ľahká, jemná a mimoriadne mäkká: je to jedna z najlepších surovín na svete. Inkovia ju voľakedy vážili zlatom a na jej cene sa dodnes nič nezmenilo. Steiff zvieratká z alpaky sú veľmi mäkké, trvanlivé a trvalo nádherné. A pretože tento materiál nikdy nestráca na nádhere, dotyk Steiff zvieratka je po mnohých rokoch nádherný ako na počiatku.

Tkaná kožušina - plyšová, zamatová, robustná:
Úžasne mäkká a prírodná na dotyk, táto krásna tkanina je veľmi cenená. Je vytvorená pomocou jedinečnej trojdimenzionálnej techniky tkania, ktorá zahŕňa vkladanie nite kolmo do bavlnenej podložky. Výsledok je zvlášť vhodný pre hračky na objatie, hoci táto luxusná tkanina sa používa i na sériu Studio zvieratiek v životnej veľkosti.

Plyš - nadýchaný, univerzálny, mäkký:
Plyšové Steiff zvieratá sú nadýchané a obzvlášť mäkké a jemné. Špeciálna technika úpravy dáva Steiff plyšovej pletenine jedinečnú kombináciu mäkkého pocitu a vysokej životnosti. Plyš môže byť použitý pre celý rad aplikácií a je ideálnou voľbou pre zvláštne požiadavky citlivej pokožky detí.

Položky 1 až 12 z 77

na stránku
Strana:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Tabuľku  Zoznam 

Nastaviť zostupne

Položky 1 až 12 z 77

na stránku
Strana:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Tabuľku  Zoznam 

Nastaviť zostupne