PlaySafe

OD 2010. Hračky a bábiky
vyrobené v Európe.

Vyberte svoju menu

 

Odosielame iba kuriéra.

Kuriéra odosielame denne*.

V prípade, že uprednostňujete platbu bankovým prevodom na účet vopred a želáte si urýchlené odoslanie zásielky kuriérom, pošlite prosím potvrdenie o zaplatení do emailu. Ďakujeme

*Platí pre zaplatené objednávky do 12.00h a tovar skladom. Pondelok - Štvrtok. V piatok iba výnimočne, v predvianočnom období a veľmi súrne objednávky. Pre veľmi súrne objednávky nechajte prosím poznámku v košíku. Ak stíhame pred príchodom kuriéra, pribalíme. Kuriér doručuje do 24 hodín za normálnych okolností, v ojedinelých prípadoch do 48 hodín.

Sezónny príplatok:

Upozorňujeme, že v období od 01.11. do 24.12. si dopravca účtuje sezónny príplatok za každú zásielku vo výške 1.00 EUR (bez ohľadu na váhu a veľkosť).

Telefónne číslo nutné:

Objednávky s neplatným telefónnym číslom (pre doručenie na Slovensko slovenské telefónne číslo nutné), budú zrušené. Telefónne číslo poskytujeme výlučne kuriérovi pre potreby doručenia.

Po odoslaní objednávky Vám vždy musí prísť potvrdenie o objednávke. Ak sa tak nestalo, prosím,

kontaktujte nás.

Občas nás gmail dáva do priečinku na spam, poprosíme o kontrolu.

Faktúru posielame obratom. Ak ju neobdržíte do 24 hodín, tak nás prosím kontaktujte.

V prípade potreby máme i gmail účet, playsafesk(zavináč)gmail.com.

Teddy Hermann catalogue 2023

Paola Reina 2023

Nová kolekcia Paola Reina 2023. Prvé dostupné modely prídu zvyčajne na Veľkú noc, zvyšok koncom jari. Do ponuky budú zaradené všetky Las Amigas (vrátane oblečenia), Miniamigas, Las Reinas, Gorjuss. Z ostatných kolekcií nami vybrané modely alebo na želanie zákazníka.

Paola Reina 2023

Prehľad aktuálne vyrábaných bábik (Kolekcie 2021-2022. 2023. + Niektoré špeciálne edície ako baletky, povolania, pyžamkové kolekcie). Čo nie je v katalógu, kolekcia 2020 a staršie modely dopredaj.

SuncoatGirl
Darčekové balenia detských lakov na nechty.