HRAČKY VYROBENÉ V EURÓPE,
látkové plienky, prírodná kozmetika..

Vyberte svoju menu

Jakob Martin Strid: Neuveriteľný príbeh O obrovskej hruške

Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Dostupnosť: Skladom

Množstvo: 2

bez DPH: 7,18 € s DPH: 7,90 €
ALEBO

Krátky popis

Napínavý príbeh plný láskavého humoru a živé, detailné ilustrácie renomovaného dánskeho autora a ilustrátora Jakoba Martina Strida. Kniha o neuveriteľnom dobrodružstve dvoch priateľov – kocúrika Macíka a slona Sebastiána – vyšla už v osemnástich jazykoch, teraz po prvýkrát i v slovenskom jazyku.

Jakob Martin Strid: Neuveriteľný príbeh O obrovskej hruške

Dvojitým klikom sa obrazok zobrazi celý

Zmenšiť
Zväčšiť

Viac pohľadov

Napínavý príbeh plný láskavého humoru a živé, detailné ilustrácie renomovaného dánskeho autora a ilustrátora Jakoba Martina Strida okamžite upútajú pozornosť všetkých detí aj dospelých. Niet preto divu, že táto nevšedná kniha o neuveriteľnom dobrodružstve dvoch priateľov – kocúrika Macíka a slona Sebastiána – vyšla už v osemnástich jazykoch. Vydajte sa na nečakanú cestu za veľkým dobrodružstvom a spoznajte silu naozajstného priateľstva. Spolu s hlavnými hrdinami prekonajte nebezpečné nástrahy pri záchrane starostu mestečka Slniečkovo..

Kocúrik Miško a slon Sebastián z prímorského mestečka Slniečkovo neveria vlastným očiam. Na ich záhrade vyrástla v noci velikánska hruška. Skutočný zázrak prírody! Zázrak…, až na to, že im takmer zvalila domček. S hruškou sa nedá ani pohnúť, je neskutočne ťažká. Čo s ňou? „To je nápad – vydlabeme vnútro a odvezieme ju,“ rozhodli sa Miško so Sebastiánom a priateľmi. Príves s hruškou sa ale nešťastnou náhodou dáva do pohybu. Najprv pomaly, potom rýchlejšie a rýchlejšie z kopca dole, a …čľup! – s obrovským čľapotom končí hruška v mori aj s Miškom, Sebastiánom a profesorom Glukózom na palube. A tu začína Miškova a Sebastiánova neuveriteľná cesta za tajuplným ostrovom, cesta plná dobrodružstiev…

Ďalšie informácie

Kód PK0101SK
EAN 9788087034477
Krajina pôvodu Česká republika
Autor Jakob Martin Strid
Prekladateľ Barbora Škovierová
Maliar, Ilustrátor Jakob Martin Strid
Vek 4 roky +
Jazyk slovenský
Rok vydania 2017
Vydanie prvé
Väzba tvrdá väzba
Počet strán 104
ISBN 978-80-87-03447-7