OD 2010. Hračky a bábiky
vyrobené v Európe.

Vyberte svoju menu

Kostkamm Drevený hrebeň na vlasy

Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Dostupnosť: Skladom

Množstvo: 1

bez DPH: 13,99 € s DPH: 16,79 €
ALEBO

Krátky popis

Pre krátke a stredne dlhé vlasy

Drevo, 18cm
Vhodný najmä pre rovné vlasy
Nestatický

Kostkamm Drevený hrebeň na vlasy

Dvojitým klikom sa obrazok zobrazi celý

Zmenšiť
Zväčšiť

Viac pohľadov

Tento drevený hrebeň s dvoma rôznymi hrúbkami je obzvlášť vhodný pre krátke až stredne dlhé, rovné vlasy.

Drevené hrebene sú vo svojej podstate antistatické, t.j. vlasy sa nenabíjajú pri česaní. Vďaka starostlivo zaobleným špičkám je pokožka hlavy počas česania jemne masírovaná. Česanie stimuluje prietok krvi do vlasových buniek a odstraňuje toxíny.

Drevené hrebene KostKamm sú vyrobené z miestneho dreva a sú vyrábané ručne.

Prečo 100 prečesaní denne a drevená kefa či hrebeň? Od pradávna sa tradovalo - 100 prečesaní denne. Tento zvyk bol ignorovaný po dlhú dobu kvôli úžasným sľubom kozmetického priemyslu, ktoré ponúka zázračné prostriedky na krehké vlasy, lupiny, rozštiepené končeky a podobne.

Avšak pre najlepšiu starostlivosť o vlasy netreba míňať denne množstvo peňazí. Každý človek ju má na vlastnej hlave. Prírodný kyslí plášť, ktorý produkujú vlasové bunky je narúšaný častým umývaním vlasov.

Najvhodnejšie sú drevené hrebene - sú od prírody antistatické a nenabíjajú vlasy pri česaní. Vedecké štúdie preukázali, že statické nabitie ( ca. 60000V/m ) pri česaní umelými hrebeňmi je ekvivalentné vysokému napätiu. To môže mať i nepriaznivé účinky na zdravie, napríklad bolesti hlavy, migrény. Prostredníctvom starostlivo zaoblených štetín sa hlava masíruje, je stimulovaný prietok krvi do vlasových buniek a toxíny sú eliminované ľahšie.

Tu sú najvhodnejšie prírodné štetiny:
- Majú podobnú štruktúru ako prírodný vlas a sú schopné absorbovať prebytočný tuk a distribuovať vlasy rovnomerne pri čistení až do špičky (to je výborné predovšetkým proti štiepeniu vlasov)
- Prach, špina a pot sa dajú vykefovať a z kefy odstrániť z času na čas šampónom
- Ideálna kefa vďaka štetinám pôsobí nielen na vlasy, ale i na vlasovú pokožku a masíruje vlasové bunky. Posilňuje vlasové svalstvo a prekrvuje ho.

Dôležité je kefovať vlasy proti smeru rastu. Môžete ohnúť hornú časť tela dopredu a kefovať vlasy od krku pomali v prameňoch až ku špicom. S voľnou rukou sledujte kefu a vyhlaďte si vlasy. Vlasy budú hneď vyzerať plnšie.

Ďalšie informácie

Kód KOS1
EAN 4033977000106
Krajina pôvodu Nemecko
Značka Kostkamm
Výrobca KOST KAMM
Materiál drevo
Rozmery 18 cm

Produkty sú vyrábané z miestneho dreva ručne. Žiadne škodlivé emisie pri výrobe či likvidácii.

Pre zobrazenie všetkých produktov značky , kliknite prosim na obrázok loga výrobcu: