HRAČKY VYROBENÉ V EURÓPE,
látkové plienky, prírodná kozmetika..

Vyberte svoju menu

Playmais Mozaika MIX, 1600ks

Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Dostupnosť: Skladom

Množstvo: 1

bez DPH: 11,00 € s DPH: 13,20 €
ALEBO

Krátky popis

Mozaika určená pre najmenšie deti. 

S dielcami kukurice.
6ks predlôh z tvrdého papiera.
Vrátane inšpirácie, návodu a pomôcok.
Pre deti vo veku 3-6 rokov.

Playmais Mozaika MIX, 1600ks

Dvojitým klikom sa obrazok zobrazi celý

Zmenšiť
Zväčšiť

Viac pohľadov

PlayMais Mosaic Little je zábavná aktivita pre deti od troch rokov. PlayMais Mosaic Dream je séria určená pre deti od 5 rokov. Každá krabica obsahuje 2300 PlayMais dielcov, 6 farebných predlôh, inštrukcie a pomôcky.

Mozaiky pomáhajú deťom rozvíjať jemné motorické zručnosti. Na vytvorenie mozaiky musia deti prikladať správne farby a tvary, skvelá úloha na zlepšovanie koordinácie zraku.

Dielcov je viac ako viete použiť na kartičky, odporúčame zakúpiť i náhradnú sadu kartičiek z iného tematického celku.

Ďalšie informácie

Kód PM160593
Krajina pôvodu Nemecko
Značka PlayMais®
Výrobca Loick Biowertstoff GmbH, Nemecko
Vek 3 roky +

PlayMais® je bezpečná stavebnica zo 100% biologicky odbúrateľného materiálu. PlayMais® je zábava i učenie, doma i na cestách! Dielce sú vyrobené z kukurice, vody a potravinárskych farbív.

PlayMais® ponúka kreatívne aktivity s progresívnymi úrovňami na rozvoj motorických zručností a kreativity detí. PlayMais® existuje v 2 verziách:  PlayMais® Classic a PlayMais® Mosaic.

PlayMais® Classic je stavebnica od veľmi jednoduchých dekorácií na prednavrhnuté karty až po zložitejšie, prípadne vlastné prvé 3D výtvory. PlayMais® Classic má v ponuke radu balení od 3 rokov a viac, s rôznymi tématickými celkami, vzdelávacími a plnými predstavivosti na rozvoj presnosti detských pohybov a tvorivosti.

PlayMais® Mosaic sa skladá z farebných, atraktívnych, prednavrhnutých kariet vo viacerých témach a pripravených na mozaiku. PlayMais® Mosaic sa dodáva v troch úrovniach obtiažnosti: Little od 3 rokov, Dream od 5 rokov a Trendy od 8 rokov.
Táto aktivita podporuje rozvoj niekoľkých zmyslov: pozorovania, triedenia, farebného videnia a jemné motorické zručnosti.

Ak ich chceme porovnať, vzhľadom na iné použitie, majú i iné rozmery. PlayMais Classic sú väčšie a ideálne na rezanie, valcovanie, stláčanie; v podstate pre tvarovanie akýmkoľvek spôsobom.

PlayMais Mosaic sú menšie a viac použiteľné v 2D aplikácii umiestnením na predtlačené karty, ktoré sa nachádzajú v každej krabici PlayMais Mosaic.

Pre zobrazenie všetkých produktov značky , kliknite prosim na obrázok loga výrobcu:

Možno Vás budú zaujímať nasledovné produkty

Playmais Mozaika Malá doprava, 2300ks

Playmais Mozaika Malá doprava, 2300ks

bez DPH: 11,00 € s DPH: 13,20 €