HRAČKY VYROBENÉ V EURÓPE,
látkové plienky, prírodná kozmetika..

Vyberte svoju menu

Bábiky - katalógy 2019

Antonio Juan catalogue 2019

Paola Reina 2019

Guca 2019

Berjuan 2019

Asivil 2019

Vestida 2019

Berenguer 2016-2017

V prípade záujmu o hračku, ktorú nemáme v ponuke, nás pokojne kontaktujte

NAPÍŠTE ONLINE OTÁZKU

Vážení zákazníci, objednať si môžete akýkoľvek produkt z katalógu, aj keď nie je uvedený v našej ponuke.

Produkty v našej ponuke sú ukážkou kolekcie daného výrobcu a ovplyvnené našim vkusom, ktorý sa nemusí zhodovať s Vašou voľbou, presnejšie s voľbou Vášho dieťatka. Preto ponúkame Vašim deťom možnosť vybrať si bábiku podľa ich vlastného vkusu.

Ako to funguje:

Produkty v našej ponuke  majú uvedené, či
- sú skladom u nás (odoslanie v deň objednávky),
- na centrálnom sklade (3-7 dní od objednávky)
- alebo sú "Na objednávku" (u španielskeho výrobcu).

V prípade, že produkt je na centrálnom sklade (či už je alebo nie je v našej ponuke), jeho doručenie je 3-7 dní od objednávky.

V prípade, že treba produkt doviezť priamo od niektorého zo španielskych výrobcov, jeho dodacia doba je dlhšia. Po tovar sa chodí 3-4x ročne (marec-apríl, jún, september, november)  vo vopred určených termínoch. Doručenie je mesiac od uzávierky.

Platba: Na spôsob platby nekladieme žiadne podmienky, môžete platiť bankovým prevodom vopred alebo na dobierku podľa vlastného uváženia.

Uvedené podmienky dodania platia pre španielske značky Antonio Juan, Asivil, Berenguer, Berjuan, Guca, Paola Reina, Vestida de Azul. Ponuku  budeme priebežne dopĺňať a aktualizovať. Až do vypredania u výrobcov (a u nás) sú k dispozícii i produkty z kolekcií 2016-2018, pokojne si prelistuje i tieto katalógy.