HRAČKY VYROBENÉ V EURÓPE,
látkové plienky, prírodná kozmetika..

Vyberte svoju menu

Bábiky - katalógy 2017

V prípade záujmu o hračku, ktorú nemáme v ponuke, nás pokojne kontaktujte

NAPÍŠTE ONLINE OTÁZKU

Vážení zákazníci, objednať si môžete akýkoľvek produkt z katalógu, aj keď nie je uvedený v našej ponuke.

Produkty v našej ponuke sú ukážkou kolekcie daného výrobcu a ovplyvnené našim vkusom, ktorý sa nemusí zhodovať s Vašou voľbou, presnejšie s voľbou Vášho dieťatka. Preto ponúkame Vašim deťom možnosť vybrať si bábiku podľa ich vlastného vkusu.

Ako to funguje:

Produkty v našej ponuke  majú uvedené, či
- sú skladom u nás (odoslanie v deň objednávky),
- na centrálnom sklade (3-7 dní od objednávky)
- alebo sú "Na objednávku" (u španielskeho výrobcu).

V prípade, že produkt je na centrálnom sklade (či už je alebo nie je v našej ponuke), jeho doručenie je 3-7 dní od objednávky.

V prípade, že treba produkt doviezť priamo od niektorého zo španielskych výrobcov, jeho dodacia doba je dlhšia. Po tovar sa chodí 3-4x ročne (marec-apríl, jún, september, november)  vo vopred určených termínoch. Doručenie je mesiac od uzávierky.

Platba: Na spôsob platby nekladieme žiadne podmienky, môžete platiť bankovým prevodom vopred alebo na dobierku podľa vlastného uváženia.

Uvedené podmienky dodania platia pre španielske značky Paola Reina, Antonio Juan, Magic Baby / Elfos, Guca, Berenguer, Berjuan, Vestida de Azul. Ponuku  budeme priebežne dopĺňať a aktualizovať. Až do vypredania u výrobcov (a u nás) sú k dispozícii i produkty z kolekcií 2016, pokojne si prelistuje i tieto katalógy.

Antonio Juan 2017

Asivil 2017

Berenguer 2016-2017

Berjuan 2017

Guca 2017

Magic Baby 2017

Elfos 2017

Paola Reina 2017

Vestida de Azul 2017

Vestida de Azul Kolekcie